Dobříš – Klatovy 3:4
O vítězství mužstva z Pošumaví definitivně rozhodl střídající Diviš, který udeřil těsně před koncem zápasu z brejku. „Začali jsme trochu těžkopádně, ale postupně jsme se dostali do hry a z převahy vytěžili tři branky. Druhou půli jsme se prakticky bránili, Dobříš stupňovala tlak. Nakonec jsme to ale zvládli. Když už jsme dali čtyři góly venku, myslím si, že vítězství jsme si zasloužili,“ říkal spokojený trenér Klatov Milan Dejmek.
Poločas: 2:3. Branky: 10. a 38. Maryška, 90+1. Šrain – 19. a 26. Krásný, 30. Bezděk, 88. Diviš. Rozhodčí: Dobrý. ŽK: 1:0. Diváci: 300.
Klatovy: Rojík – Dolanský (67. Diviš), Janda, Stetsenko (54. Kotrba), Lukeš – Krásný (86. Cibulka), Mészáros, Tříska, Pavlovič, Szedmák – Bezděk. Trenér: Milan Dejmek.

M. Roudné – Senco 1:1
Vyrovnaný zápas zachraňovala Doubravka až v samotném závěrau zápasu. Při poslední akci Senka se po centru ocitl na zadní tyči kapitán Novák, který zařídil svoji trefou alespoň bod pro Senco.
PK: 4:2. Poločas: 0:0. Branky: 81. Otepka z PK – 90+3.. Novák. Rozhodčí: Vnuk. ŽK: 1:2. Diváci: 80.
Senco: Turek – Petrželka, P. Knakal, Novák, Petr – Skopový, Světlík, Morávek (85. Künstner), Ungr – Šmídl (73. Róth), Štěrba (21. J. Peterka). Trenér: Zdeněk Michálek.

Soběslav – Přeštice 4:1
Přeštičtí nepředvedli v souboji nováčků vůbec špatný výkon, ale i přesto schytali v Soběslavi vysokou porážku. Zvláště pao změně stran hostující tým vydatně tlačil na pilu, nicméně branky dávali jen domácí.
„Paradoxně jsme nesehráli špatné utkání. Ve druhé půli jsme hráli na jednu bránu, ale góly dával soupeř. Jsme proto zklamaní,“ hodnotil duel kouč Přeštic Václav Uzlík.
Poločas: 1:0. Branky: 28. a 63. Nohava, 82. Mazouch, 88. Dvořák – 65. Sýkora. Rozhodčí: Janíček. ŽK: 0:1. Diváci: 310.
Přeštice: Kašpar – Zelenka, Duchek, Lecjaks, T. Přibáň – Štěpán, Blahoudek (70. Turek), Zdeněk, Fiala (83. J. Přibáň), J. Bešta – Strejček (61. Sýkora). Trenér: Václav Uzlík.

Č. Krumlov – Petřín 4:1
Petřínské akcie na jihu Čech potopily standardní situace Jihočechů. Český Krumlov dokázal využít hned tři fauly plzeňského celku ke skórování. Za hosty pouze kontroval po hezké přihrávce Bendla mezi beky Motl. Prvně jmenovaný navíc po druhé žluté kartě utkání nedohrál.
Poločas: 1:0. Branky: 35. a 70. Wagner, 61. Dudák, 88, Babka – 46. Motl. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (88. Bendl). Diváci: 150.
Petřín: Pfleger – Škarda, Zoubek (70. Hejnal), Trojovský, Šulc (80. Kordík) – Papáček, Lisý, Bendl – Motl, Vohrna (70. Mašek), Hartl. Trenér: Radek Vodrážka.

16. Přeštice⋌ 7 2 0 0 5  9:17  6

Ostatní výsledky 7. kola: Březová – Aritma 2:1 (0:0, 71. P. Peterka, 90. Kašpar – 49. Beneš). M. Lázně – Jankov 1:0 (0:0, 78. Kavalír), Hořovicko – Rakovník 2:3 (0:1, 78. Ansuma, 89. Bělohlávek – 49. a 67. Sklenka, 8. Severin), K. Vary – Sedlčany 3:5 (2:1, 2. a 84. Psohlavec, 5. Geňo – 45., 78. a 89 z PK Brotánek, 62. Repetný, 86. Němec).