Hrálo se na menším a místy silně podmáčeném hřišti, což více vyhovovalo domácím.

Zápas začal nepřesnými pokusy hostujících Došlého a Hejdy, na druhé straně střílel z dálky Pavlík. Úspěšný nebyl ani Batka, který minul domažlickou bránu. Delší čekání na výraznější akci ukončil až ve 24. minutě Teršl, jeho zakončení po dlouhém autu Hrubého musela domácí obrana odvracet do zámezí. Nebezpečný byl i tečovaný pokus Hájovského k tyči domácí branky, gólman Soukup ale pohotově zasáhl. Největší šanci skórovat měl ve 41. minutě Došlý, jehož vyslal Braun středem do šance, nejlepší střelec ČFL se před zakončením zbavil obránce, ale nechal pouze vyniknout Soukupa. Domácí gólman se při zákroku zranil a do druhého poločasu jej musel nahradit Vašák.

Na bezbrankovém stavu nic nezměnily úvodní šance hostujícího Mužíka a domácího Sulíka. V 68. minutě střílel kousek vedle branky Štěchovic Mlynařík. V 76. minutě rozehrál štěchovický Volešák nakrátko rohový kop, jako poslední se k míči nachomýtl Jakobovský a z 23 metrů se pohotově trefil přesně k tyči – 1:0. Vzápětí prováhal velkou šanci na vyrovnání Teršl, když hlavičkou po dlouhém autu Hrubého mířil těsně vedle branky. Pět minut před koncem unikl střídající Štědronský, ale domažlický obránce Hrubý ho skluzem odzbrojil. Když pak další možnost Teršla zlikvidoval obětavě Švejda, domácí střídáním rozkouskovali hru a nezasloužené vítězství uhájili.

Domažličtí utrpěli pátou porážku sezony a přezimují na pátém místě třetiligové tabulky se ztrátou třinácti bodů na suverénního lídra z MFK Chrudim. (poj, tau)

TJ Štěchovice – Jiskra Domažlice A 1:0 (0:0)
Branky: 76. Jakobovský. Rozhodčí: Janoch – Duda, Langmajer. DFA: Novotný. ŽK: 1:2 (88. Těžký – 30. Mužík, 90. Kropáček). Diváci: 120.

Štěchovice: Soukup (46. Vašák) – Švejda, Košata (89. Jonáš), Pavlík, Volešák, Kučera, Batka, Novák (79. Štědronský), Jakobovský, Sulík (91. Maruš), Těžký. Trenér: Zbyněk Busta, Michal Švejda.

Domažlice: Šiman – Hrubý, Teršl, Hájovský, Mlynařík – Braun, Mužík, Bezdička, Hejda (82. Roubal), Došlý, Kropáček. Trenér: Pavel Vaigl, as. Petr Dobrý.