Ačkoli hosté začali nebojácně a aktivně a jejich první šanci musel likvidovat výborným zákrokem Šiman, nenechali si je domácí utéci, protože po třech rychlých gólech bylo v 11. minutě fakticky rozhodnuto. Přestože se hosté snažili hrát v poli aktivně, inkasovali do poločasu ještě třikrát.

Do druhého poločasu vstoupili domácí skvostně, protože hned z prvního útoku přidali sedmý gól a dál už utkání kontrolovali. Když už se Brozanští dostali do šance, stál jim v cestě opět výtečný Šiman, a tak se čestného úspěchu dočkali až za stavu 8:0. Na tuto branku dokázali domácí odpovědět za tři minuty a kanonýr zápasu Petr Došlý splnil v poslední minutě skandovaný požadavek namlsaných domácích fanoušků a zatloukl desátý hřebík do soupeřovy rakve.

Domažlice – Brozany 10:1

Poločas: 6:0. Branky: 5., 24., 27., 80. a 90. Došlý, 11., 33. a 46. M. Hejda, 9. Hájovský, 57. Kropáček – 77. Hovorka. Rozhodčí: M. Paták, V. Paták, Langmajer, Krejčí. ŽK: 0:2. Diváci: 160.

Domažlice: Šiman – Blažek, Hájovský (46. Bezdička), Teršl, Mlynařík (62. Chocholoušek) – Hrubý (57. Roubal), Braun, Mužík, Došlý – Kropáček (62. Buršík), Hejda. Trenér: Pavel Vaigl.
Brozany: Danko – Franc (28. Hovorka), Cibulka, Stehlík, Dunderovič (46. Marič) – Šollar (46. Modr), Slanička (71. Vlasák), Studecký, Bubeníček – Benda, Chukwuma (81. Walter). Trenér: Jiří Němec.

18. Nymburk⋌ 16  1 2 1 12  9:31  8

Ostatní výsledky: Chrudim – Písek 2:0, Vltavín – Jirny 6:0, Vyšehrad – Benátky n. Jiz. 4:2, Benešov – Dobrovice 2:0, Králův Dvůr – Štěchovice 2:3, Litoměřicko – Nymburk 2:1, Ústí n. Orlicí – Převýšov 1:3, Zápy – Čížová 3:0.