Pro domácí, kteří měli v nohách náročný pohárový duel s Mladou Boleslaví, začal zápas nešťastně, protože sice byli aktivnější, ale z první vážnější akce hostů inkasovali. Fotr našel centrem zprava Volfa a ten střelou z 10 metrů nedal Šimanovi šanci – 0:1. Jiskra hrála dál aktivně, ale Došlý po rohu Mužíka trefil jednoho z dobrovických zadáků. Ve 26. minutě brankář hostů Bartoš kryl Mlynaříkovu střelu k tyči. Poté se ale z hry domácích začal vytrácet pohyb zpět a hosté začali zlobit rychlými protiútoky. Skóre už se ale nezměnilo.

Hned v úvodu druhé půle mohli jít hostů do dvougólového vedení, ale Kostka zpoza malého vápna po akci Osvalda a Volfa tutovku zahodil. V 51. minutě přestřelil z otočky domácí branku Kostka a vzápětí Žaloudkův volej z 22 metrů nadvakrát zkrotil Šiman. Domácí kontrovali centrem Hejdy, po kterém se uvolnil Kropáček, ale střela z šestnáctky mu nesedla. V 61. minutě se po tr. kopu hostujícího Osvalda vytáhl Šiman, který míč vytlačil na roh. Hosté překypovali pohybem, důrazem, kombinací a Jiskru chvílemi jasně přehrávali.

Domácí v závěru zápasu ve snaze o vyrovnání otevřeli obranu, hosté je potrestali dvěma góly. Nejprve v 84. minutě zakončil akci Fotr, jenž se uvolnil a střelou zprava z 15 metrů ke vzdálenější tyči zvýšil na 0:2. Poté chvíli hráli domácí, ale Bezdička mířil hlavou po Mlynaříkově centru vedle dobrovické branky, Došlého centr hosté srazili na roh a v nastaveném čase po Bezdičkově centru mířil zpoza šestnáctky těsně vedle levé tyče dobrovické branky Roubal.

Poslední hřebík do rakve Jiskry zatloukl v 93. minutě Bernát, který pronikl do otevřené obrany a střelou z 12 metrů stanovil konečný účet na 0:3. (vok)

Jiskra Domažlice A – FK Dobrovice 0:3 (0:1)
Branky: 8. Volf, 84. Fotr, 93. Bernát. Rozhodčí: Makovička – Novotný, Babka. DFA: Štěpánek. ŽK: 2:1. Diváci: 249.

Domažlice: Šiman – Chocholoušek (46. Bezdička), Hájovský (58. Teršl), Hrubý, Mlynařík (86. Buršík) – Blažek, Hejda, Braun, Mužík (68. Roubal), Došlý – Kropáček. Trenér: Pavel Vaigl, as. Petr Dobrý.

Dobrovice: Bartoš – Novák, Routek, Sedláček, Pelyak – Fotr (89. Skuhravý), Žaloudek, Osvald (80. Miškovský), Eliáš, Kostka (91. Jakubec) – Volf (83. Bernát). Trenér: Vladimír Sedláček.