Hořovicko – Tachov 0:1 (0:0)
Západočeši přijeli do Hořovic namlsaní výhrou nad Olympií Hradec Králové. Na hřišti šestnáctého Hořovicka to vypadalo na bezbrankovou remízu. S tím se ale nehodlal smířit kapitán Tachova Jan Matas, který v 86. minutě rozhodl o třech bodech pro hosty.
Branky: 86. Matas. Rozhodčí: Vaňkát. Diváci: 150.
Tachov: Houdek – Hájovský, Matas, Knakal, Habart, Hoffmann (90. Ruda), Kropáček (67. Butnaru), Kyndl, Dvořák, Mlynařík, Hradecký (56. Folejtar). Trenér: Pavel Vaigl.

Převýšov – Domažlice 1:1 (0:0) na PK 2:4
V minulém kole pod novým trenérem Radkem Kronďákem Domažlice deklasovaly Táborsko B 7:0. Do Převýšova ale necestovaly jako favorité. První poločas hosté drželi příznivou remízu. Po necelé hodině hry se dostal Převýšov do vedení. Jenže do penalt zápas poslal domažlický Piroch.
V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté, a získali tak bonusový druhý bod.
Branky: 58. Labík – 80. Piroch. Rozhodčí: Němec. ŽK: Věchet – Mužík. Diváci: 180.
Domažlice: Šiman – Chocholušek, Bauer, Mužík, Blažek, Braun, Roubal (62. Bezdička), Hrubý, Piroch, Javorský (71. Černý), Fořt (88. Pedro). Trenér: Radek Kronďák.

18. Táborsko B⋌ 13 1 0 1 11 13:45  4

Ostatní výsledky: Táborsko B – Dobrovice 3:4, K. Dvůr – Jirny 0:1, pen: 4:5, Benešov – Benátky n. J. 0:3, Vyšehrad – Zápy 0:1, Písek – Litoměřicko 1:2, pen: 2:3, Olympia H. Králové – Chrudim 1:0, Štěchovice – Vltavín 1:2.