Duel tabulkových sousedů začali lépe domácí. Už v první minutě vystřelil Chocholatý a do útoku rezervy povolaný brankář osvračínského ´áčka´ Řezníček skóroval z dorážky – 1:0. Po úvodním náporu domácích se hra vyrovnala a šance měly oba celky. Jenže L. Muchna přeloboval kromě gólmana i branku Hlohové a mezi tři tyče se netrefil ani Řezníček. Na druhé straně gólem neskončily střely Morkese a T. Ježka. Pět minut před koncem poločasu mohl náskok Osvračína zvýšit Nauš, ale Václavík mu chytil penaltu.

Podobně jako začátek první půle vyšel domácím i vstup do druhého poločasu. Během deseti minut nasázeli hostům tři branky a zápas rozhodli. Už dvě minuty po nástupu obou mužstev na hřiště unikl Chocholatý a zvýšil na 2:0. Za další dvě minuty Nauš vybojoval míč, přihrál Muchnovi, ten posunul na Řezníčka, který podruhé v utkání skóroval – 3:0. Desetiminutovku snů po přihrávce od Řezníčka uzavřel L. Muchna, jehož obrana hostů nechala vystřelit z hranice pokutového území – 4:0.

Domácí pak měli ještě několik dalších dobrých příležitostí, ale hosty od větší pohromy uchránil brankář Václavík nebo břevno, na němž skončila pumelice Palenčára. Hosté recept na překonání Tomáše Muchny v brance Osvračína nenašli, až v samém závěru napřáhl Pelant z dobrých pětadvaceti metrů a krásnou střelou, která měla platit za dva góly, uzavřel výsledek na konečných 4:1.

Osvračín B x Hlohová 4:1 (1:0)

Branky: 1. a 49. Řezníček, 47. Chocholatý, 57. L. Muchna – 90. Pelant. ŽK: 1:0 (L. Muchna). ČK: 0:0. HR: Hejda. Diváků: 55.

Sokol Osvračín B: T. Muchna – Mandík, Wendl, Nauš, Argman – Chocholatý, Řezníček (82. Weiner), Raška (46. Steinnbach), L. Muchna – Janka, Palenčár. Trenér: Jiří Türk.

Sokol Hlohová: Václavík – J. Čapek, J. Ježek (46. Šimka), Multrus, Raindl (23. Valeš), V. Čapek, Vacík, Zahoř, T. Ježek (66. Kolečko), Morkes, Pelant. Trenér: Pavel Beran.