Domažlice B - Baník Stříbro 3:1 (2:0)
Svěřenci trenéra Martina Steinbrückera bodovali v devátém utkání v řadě. Tentokrát skvělou formu chodského týmu odnesl na neutrálním hřišti v Osvračíně nováček ze Stříbra. „Vzhledem k tomu, že jsme během dvou týdnů odehráli páté utkání, projevila se na nás trošku unáva. I tak bych ale chtěl hráče pochválit, protože byli téměř celý zápas lepším týmem. Ve 30. minutě, kdy byl navíc vyloučený hostující hráč, už jsme si utkání zkušeně pohlídali," okomentoval další vítězství domažlických mladíků trenér Martin Steinbrücker.
Branky: 8. Buršík, 31. Javorský z PK, 65. Falout – 77. Pleško. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 2:1. ČK: 30. Ulč (Stříbro). Diváci: 67.
Domažlice B: Straka – Hojda, D. Lešek (60. T. Lešek), T. Korelus, Buršík, Falout, Javorský, Pedro, Waldmann, Bláha, J. Korelus (67. Vísner). Trenér: Martin Steinbrücker.
Stříbro: Dolejš – Zaoral, Kohut, Hřebík, Pavlas (46. Mikulovský), Pleško, Ulč, Tůma (70. Kertys), Korynta, Bůžek (70. Blažek), Vejvoda. Trenér: Josef Aubrecht.

Holýšov – Přeštice 5:1 (1:1)
„Přeštice se dostaly relativně rychle do vedení, ale nám se podařilo po půl hodině hry hlavou vyrovnat. Remízový poločas byl tak spravedlivou záležitostí. Ve druhém dějství jsme už dominovali, soupeře přehrávali a vstřelili čtyři branky. Podali jsme velmi dobrý kolektivní výkon. Troufnu si říci, že vítězství mohlo být i daleko vyšší," shrnul jednozačné vítězství vedoucí Holýšova Petr Třeštík.
Branky: 31. a 63. Majlát, 68. Jeniš, 77. Zavadil, 90. Kraus – 16. P. Bešta. Rozhodčí: Bína. ŽK: 3:5. Diváci: 150.
Holýšov: Řezáč – Zavadil, Trhlík, Baxa (80. Staněk), Černohorský, Majlát, Šobr (46. Kraus), Hamerník, Jeniš (83. Vítek), Zelený, Šimka. Trenér: Karel Míčka.
Přeštice: Mareček – Duchek, Uzlík, Krušina, Lecjaks, J. Přibáň, Blahoudek, Turek, Gerstner (70. Sýkora), T. Přibáň (63. Klokan), P. Bešta. Trenér: Václav Uzlík.

Chotíkov – Rozvadov 1:3
„Byl to v podstatě vyrovnaný zápas. Narozdíl od soupeře jsme své brankové příležitosti dokázali využít," řekl krátce trenér Rozvadova Zdeněk Slowik.
Poločas: 0:1. Branky: 76. J. Viterna vlastní – 34. a 74. Čížek, 90. Sláma. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 3:3. ČK: 90. Čížek (R). Diváci: 50.
Chotíkov: Bejdák – Pechler (75. Černý), Vlk, M. Míka, Forman, Zajíček, D. Míka, Kluska (82. Šulan), Vacek (70. Kadlec), Matas, Kučera. Trenér: Petr Nykles.
Rozvadov: Makrlík – Kabourek, Bronec, Žemlička (72. Sláma), Skopový (81. Janda), Gabčo (90. Landrgott), Kaše, Mráček (86. Hána), J. Viterna, M. Slowik, Čížek (90. Křehlík). Trenér: Z. Slowik.

Luby – Petřín Plzeň 1:4
„Myslím si, že kromě desetiminutové pasáže v první půli, kdy jsme vypadli ze hry a domácí nám zatápěli především z rohových kopů a dlouhých autů, jsme byli výrazně lepším týmem. Šancí jsme si vytvořili opravdu hodně a na konečném výsledku je to také znát," uvedl spokojený kouč Petřína Radek Vodrážka.
Poločas: 1:1. Branky: 35. Voráč – 15. a 46. Vohrna, 60. Zoubek, 78. Bednář. Rozhodčí: Špoták. ŽK: 3:3. Diváci: 120.
Luby: Kalaš – Křížek, Voráč, Sýkora, Vejskal, Čipera, Švátora (64. Nešpor), Turner (77. Raišl), Koželuh, Čížek (32. Pivoňka), Hora (64. Cole). Trenér: V. Smolík.
Petřín Plzeň: Příhoda – Světlík, Zoubek, Papáček (82. Motl), Bednář (87. Brudna), Vohrna (56. Šmídl), Levý, Lisý, Fillinger, Hartl (73. Škarda), Bendl. Trenér: Radek Vodrážka.

Rapid Plzeň – Lhota 0:2
Rapid se nadále střelecky trápí. V deseti odehraných zápasech vstřelil tradiční plzeňský klub pouhých šest gólů. Lhota naopak zůstává nejofenzivnějším celkem.
„Jelikož jsme hráli třetí soutěžní klání během sedmi dnů, jsme moc rádi, že jsme zápas dotáhli do vítězného konce. Z obou stran to bylo hlavně o bojovnosti a my jsme byli ve finále šťastnější," shrnul malé derby Josef Humeník, asistent trenéra vítězného týmu ze Lhoty.
Poločas: 0:0. Branka: 53. A. Král, 90. Strejček z penalty. Rozhodčí: König. ŽK: 1:1. Diváci: 50.
Rapid Plzeň: Beke – Nový, Buček, Tarhaj (88. Filipčík), Morávek, Klekner, Čupalka, Harmady, Davídek (73. Šimandl), Poláček, Pavlíček. Trenér: J. Mysliveček.
Lhota: Böhm – Ondřej Král, Hrdlička (83. Kotrnoch), Adam Král, Strejček, Horník (30. Zelenka), Černý, Nový (69. Záhrobský), Šroubek, Kohout (67. Křížek), Fiala. Trenér: Jaroslav Kluska.

Vejprnice - FC Rokycany B 1:1
„Myslím si, že kluci ve Vejprnicích odvedli solidní výkon. V poslední době se herně zvedáme a z toho mám velikou radost. Doufám, že to bude už jen a jen lepší," zhodnotil remízovou partii lodivod rokycanské rezervy Peter Horváth.
PK: 2:4. Poločas: 0:1. Branky: 50. Svoboda – 24. Planeta. Rozhodčí: Burda. ŽK: 2:3. Diváci: 60
Vejprnice: Vavrík – Puhlovský, Havránek, Rada, Růžička, Bárta, Kolář, Kýček, Paul, Löwy (8. Svoboda), Kuhajda. Trenér: Jiří Šámal.
Rokycany B: Wohlmuth – Řapek, Planeta, Trnka, Sefzig, Kroc, Kouřil, Škarda, Havlíček, Šafář, Huňáček. Trenér: Peter Horváth.

Svéradice – Bolevec 2:1
„Bylo to víceméně vybojované vítězství. Hosté neproměnili asi čtyři vyložené šance. My jsme dvě využili, a proto jsme získali tři body," uvedl bezprostředně po utkání svéradický trenér Miroslav Rambousek.
Poločas: 0:0. Branky: 74. Heřman, 83. Beránek – 87. Bublík. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 1:2. Diváci: 100.
Svéradice: K. Soukup – Sova (46. D. Klas), Jiřinec, Beránek, Vachuška (72. J. Makovec), Krejčík, Heřman, M. Klas (90. Korbel), S. Makovec, Petřík, Brůha. Trenér: Miroslav Rambousek.
Bolevec: Körner – Šnaider, Hibler, Humpál, Štolle (79. Šlehofer), Bublík, Pelnář, Zítek, Sušánka, Fryček, Ficu. Trenéři: Jaroslav Kleška a Pavel Vítovec.

Nýrsko – Zruč odloženo
„Bohužel nás postihly deště, které způsobily velmi silné podmáčení našeho hřiště. O náhradním termínu budeme jednat se zástupci Zruče. Jednou z variant je obrácené pořadí hostitelství zápasu, kdy by se utkání hrálo pod umělým osvětlením ve Zruči. Prioriotu ale zůstává sehrání zápasu u nás na trávě," řekl k nepříjemné situaci Karel Kalivoda, kouč Nýrska.

16. Tlučná⋌ 9 0 0 0 9  7:42  0

 I. A třída, 9. kolo: Žichovice – Košutka 1:1 (PK 4:3, ), Kralovice – Kdyně (odloženo), Pačejov – Tlumačov 0:2 (Leitl, Polák), Křimice – Horní Bříza 0:4 (Chocholatý 4), Žihle – Chlumčany 2:0 (Brož, Masopust), Tlučná – Mýto 1:4 (M. Nachtmann – Švejda 2, Brož, Štych), Mochtín – Nepomuk 3:1 (Cihlář, Velek,
J. Dolejš – Mi. Baran), Horažďovice – M. Touškov 2:0 (Jůda, Nauš).

14. Částkov⋌ 7 0 1 0 6 12:33  2

I. B třída, 6. kolo – skupina A: Ch. Planá – Bor 2:2 (PK 5:4, Soukup 2, Jutka 2), Planá – Meclov 9:3 (Vomáčka 2, Suchý 2, Kloužek 2, Peklo 2, Pešta – Němec, Nidl, Dolejš), Dl. Újezd – Bělá n. R. 1:1 (PK 5:4, Bukva – Černý), Koloveč – Částkov 3:0 (Duchoň 2, Milota), Č. Kubice – H. Týn 2:3 (Mai, J. Strejc – Černík, Gabriel, Šindelář), Staňkov – Postřekov 0:2 (Vavřík, P. Steinberger), Mrákov – Ch. Újezd 3:0 (Stýskal, Růžek, Vondraš).

14. Štěnovice⋌ 7 0 1 0 6  6:18  2

Skupina B: Žákava – Sp. Poříčí 6:1 (Šmeček 3, Skala, Smazal, Huňáček – Šefl), Dl. Ves – Chotěšov 1:1 (PK 2:3, Hubený – Schamberger), Štěnovice – Strážov 0:1 (Soušek), St. Plzenec – Měčín 2:1 (Vyskočil, Pata – Krotký), Přeštice B – Svatobor Hrádek 0:2 (Matějka, Šoural), Černice – Petřín Plzeň B 5:1 (Stoilov 2, Švejda, J. Mastný,
P. Mastný), Klatovy B – Chanovice 1:2 (Kaas – M. Polena, J. Polena).

14. Hrádek⋌ 7 0 1 0 6  9:35  2

Skupina C: Plasy – Nýřany 1:1 (PK 5:6, Skuhrovec – Aliyev), Kaznějov – Malesice 4:4 (PK 3:4, Kopač, Uher, Běhounek, Vinkler – Otýs 2, Žitek, Punčochář), Radnice – Třemošná 1:4 (Esterka – Rytíř, P. Dobrý, J. Dobrý, Hilgart), Hrádek – Zbiroh 2:2 (PK 3:1, Kreidl 2 – Brož 2), Raková – Vejprnice B 2:0 (Smitka, Bartoš), Mýto B – Bukovec 1:4 (Kříž – Chvojka 2, Róth 2), Příkosice – Holoubkov 2:2 (PK 4:3, Pour, Janout – Teplý, Vintr).