Divize: Bezděkův gól na výhru Klatov nestačil

Plzeňský kraj – Černý víkend mají za sebou zástupci z Plzeňského kraje v 9. kole divizní skupiny A, když se ani jednomu ze čtyř týmů nepodařilo bodovat. Všechna mužstva proto klesla tabulkou dolů s výjimkou Sušice, která se krčí stále se ziskem nula bodů na dně tabulky.

10.10.2016

Fotbal - ilustrační snímek.Foto: Deník

Ostrov – Klatovy 2:1
Dobrý vstup do zápasu přetavily Klatovy ve vedoucí branku, když se po centru ze strany nádherně hlavou trefil Bezděk. Hosté ale poté neproměnili své další šance a přišel zákonitý trest. Z podobné situace jako předtím se prosadil tentokrát domácí Diviš. Klíčový moment zápasu přišel po pauze. Po sporně odpískané penaltě poslal Ostrov do vedení Novotný a Klatovští museli rázem dotahovat. Jejich tlak ale další ohrožení soupeřovy klece již nepřinesl, a hosté proto odjeli domů s porážkou.
Poločas: 1:1. Branky: 19. Diviš, 48. Novotný z PK – 6. Bezděk. Rozhodčí: Tvrdík. ŽK: 2:3. Diváci: 254.
Klatovy: Rojík – Žáček, Janda, Mészáros (77. Rybák), Chirinciuc – Kotrba, Pavlovič, Matějka (64. Vojtko) – Lucák, Krásný (66. Dolanský), Bezděk. Trenér: Martin Lepeška.

Roudné – Rokycany 3:1
Pěkné utkání s množstvím šancí na obou stranách vyznělo nakonec lépe pro domácí Malši, která byla v zakončení efektivnější.
„Výsledek mě hodně mrzí. Obě mužstva hrála hodně útočně a chtěla vyhrát. Sehráli jsme výborný zápas, v němž jsme si vytvořili hodně příležitostí, ale naše branková potence byla opravdu žalostná," litoval rokycanský trenér Pavel Aubrecht.
Poločas: 0:0. Branky: 58. Růžička, 72. Tušer, 81. Vávra – 64. Trojanec. Rozhodčí: Leška. ŽK: 3:2. Diváci: 80.
Rokycany: Špiroch – L. Aubrecht, Procházka, Špic, Kopečný (77. Vaščák) – Skopový (79. Končal), Král, Hereit, Černý (85. Cibula) – Jindřich (85. Kořínek), Trojanec. Trenér: Pavel Aubrecht.

Sušice – Admira 0:7
O výsledku zápasu bylo rozhodnuto po deseti minutách duelu. Admira vlétla na svého soupeře a během chvíle nasázela čtyři branky. Po sedmigólové první půli se hra následně vyrovnala a Sušice se tlačila alespoň za čestným úspěchem, jehož se ale nedočkala.
Poločas: 0:7. Branky: 3., 5., 12., 23. a 42. Nádeníček, 10. a 30. Mošna. Rozhodčí: Kouba. ŽK: 4:2. Diváci: 170.
Sušice: Gill – Vichr, Skrbek, Hrubec (46. Čanecký), Fuchs – Kysilka, Klíma, Skuhra (65. Klíma) – Varga, Vrhel, Hubáček (46. Králík). Trenér: Jan Staněk.

Doubravka – Čížová 0:2
Jihočeši potvrdili v Plzni sílu svého ostříleného kádru a odvezli si vítězství. „Je to pro nás hodně hořká porážka, ale musíme si říct, že soupeř byl na hřišti jednoznačně lepším týmem. Má řadu hráčů s ligovými zkušenostmi, kteří potvrdili svoji kvalitu," hodnotil duel Aleš Jindra.
Poločas: 0:1. Branky: 30. Fenyk, 48. Nečas. Rozhodčí: Kyncl. ŽK: 4:1. Diváci: 100.
Senco: Turek – Kuťák, Knakal, Novák, Petr (46. Navrátil) – Künstner (74. Štěrba), Brabec, Soukup (64. Konopásek), Morávek, Sýs – Peterka (46. Ungr). Trenér: Aleš Jindra.

16. Sušice⋌ 9 0 0 0 9  4:37  0

Ostatní výsledky 9. kola: Český Krumlov – Sedlčany 2:3 (0:2, 74. Kroupa, 79. Wagner – 45. a 52. Dvořák, 33. Němec), Motorlet – Aritma 1:2 (0:0, 88. Sodoma – 50. Ambrus, 90. Bogár), M. Lázně – Karlovy Vary 1:2 (1:1, 15. Kavalír – 18. Hudec, 56. Psohlavec). Jankov – Dobříš 0:2 (0:2, 9. Valsa, 11. Maryška).

10.10.2016

SERVIS

Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 21 000 Kč Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Zástupce/zástupkyně vedoucí/ho prodejny maso-uzeniny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nabízíme: smlouva na hlavní pracovní poměr s tříměsíční zkušení dobou (smlouva na dobu neurčitou), dlouhodobá perspektiva v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, možnost seberealizace, přátelský kolektiv, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, stravenky, bonusy, nástup možný ihned, Požadujeme: min. vzdělání: vyučen/a, zdravotní průkaz pro práci v potravinářství, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, příjemné vystupování, manuální zručnost, Náplň práce: vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy, Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt.. Pracoviště: Zeman maso-uzeniny, a.s. - horšovský týn, Vrchlického, č.p. 294, 346 01 Horšovský Týn. Informace: Václav Hodný, +420 730 185 563. Výroba - Výroba Montážní dělník 18 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: kreativní činnost, nejedná se o pásovou výrobu. Pracoviště: Michel blumen s.r.o. - provozovna, Prokopa Velikého, č.p. 572, 344 01 Domažlice 1. Informace: Lucie Konopíková, +420 379 724 251,605 294 737. Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 18 000 Kč Úředníci ve skladech Skladník/skladnice. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Velkoobchod se spotřebním materiálem pro kancelářskou techniku. Stabilní firma, která je na trhu od roku 1991., Požadavky: znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B., Na předem domluvenou schůzku je třeba vzít s sebou strukturovaný životopis, nebo je možnost zaslat na uvedený e-mail.. Pracoviště: Kante zk s.r.o., 345 02 Kout na Šumavě. Informace: Zdeněk Kaliánko, +420 379 775 322. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 000 Kč Prodavači potravinářského zboží prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vyučení v oboru nebo praxe, pro cizince komunikace v češtině nutná., Nabízíme: zaměstnanecké pečivo, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění., Osobní kontakt v sídle společnosti, telefonický (pracovní dny do 14 hod.) nebo e-mailový kontakt.. Pracoviště: Pekárny a cukrárny klatovy, a.s. od kaufland domažlice, Pivovarská, č.p. 700, 344 01 Domažlice 1. Informace: Vladimír Obr, +420 376 344 257.

Atleti zakončí venkovní sezonu na mítinku Hvězdné házení na Chodsku

SLOWPITCHOVÝ TÝM WOLFS DOMAŽLICE v Trnavě: (nahoře zleva) Jiří Malý, Pavel Zelenka, Josef Štefek, Jana Staviarská, Miloš Popelka, (dole zleva) Petr Kolář, Michal Malý, Barbora Hubená, Iveta Wimmerová, Lucie Matějovičová a Amálie Horčičková.

Wolfs vyválčili v Trnavě osmé místo

Plzeň byla lepší, ale se Spartou bere jen bod

Plzeň - Vyhrocený, vyhecovaný od začátku do konce byl páteční zápas mezi hokejovou Škodovkou a Spartou v Plzni.

Hvězdné házení ovládly největší hvězdy

Domažlice - Městský stadion Střelnice byl dějištěm atletického mítinku Hvězdné házení na Chodsku. Roli hlavní hvězdy jedenáctého ročníku naplno splnil koulař Tomáš Staněk, který překonal rekord mítinku.

Domažlice - Přijel se podívat i vítěz prvního ročníku z roku 1959 Emanuel Böhm.

Viktoria udolala Opavu gólem z penalty

Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili doma nováčka z Opavy 1:0 a vrátili se do čela tabulky, Jediný gól zápasu vstřelil v 87. minutě Patrik Hrošovský z pokutového kopu.