Divize: Bezděkův gól na výhru Klatov nestačil

Plzeňský kraj – Černý víkend mají za sebou zástupci z Plzeňského kraje v 9. kole divizní skupiny A, když se ani jednomu ze čtyř týmů nepodařilo bodovat. Všechna mužstva proto klesla tabulkou dolů s výjimkou Sušice, která se krčí stále se ziskem nula bodů na dně tabulky.

10.10.2016

Fotbal - ilustrační snímek.Foto: Deník

Ostrov – Klatovy 2:1
Dobrý vstup do zápasu přetavily Klatovy ve vedoucí branku, když se po centru ze strany nádherně hlavou trefil Bezděk. Hosté ale poté neproměnili své další šance a přišel zákonitý trest. Z podobné situace jako předtím se prosadil tentokrát domácí Diviš. Klíčový moment zápasu přišel po pauze. Po sporně odpískané penaltě poslal Ostrov do vedení Novotný a Klatovští museli rázem dotahovat. Jejich tlak ale další ohrožení soupeřovy klece již nepřinesl, a hosté proto odjeli domů s porážkou.
Poločas: 1:1. Branky: 19. Diviš, 48. Novotný z PK – 6. Bezděk. Rozhodčí: Tvrdík. ŽK: 2:3. Diváci: 254.
Klatovy: Rojík – Žáček, Janda, Mészáros (77. Rybák), Chirinciuc – Kotrba, Pavlovič, Matějka (64. Vojtko) – Lucák, Krásný (66. Dolanský), Bezděk. Trenér: Martin Lepeška.

Roudné – Rokycany 3:1
Pěkné utkání s množstvím šancí na obou stranách vyznělo nakonec lépe pro domácí Malši, která byla v zakončení efektivnější.
„Výsledek mě hodně mrzí. Obě mužstva hrála hodně útočně a chtěla vyhrát. Sehráli jsme výborný zápas, v němž jsme si vytvořili hodně příležitostí, ale naše branková potence byla opravdu žalostná," litoval rokycanský trenér Pavel Aubrecht.
Poločas: 0:0. Branky: 58. Růžička, 72. Tušer, 81. Vávra – 64. Trojanec. Rozhodčí: Leška. ŽK: 3:2. Diváci: 80.
Rokycany: Špiroch – L. Aubrecht, Procházka, Špic, Kopečný (77. Vaščák) – Skopový (79. Končal), Král, Hereit, Černý (85. Cibula) – Jindřich (85. Kořínek), Trojanec. Trenér: Pavel Aubrecht.

Sušice – Admira 0:7
O výsledku zápasu bylo rozhodnuto po deseti minutách duelu. Admira vlétla na svého soupeře a během chvíle nasázela čtyři branky. Po sedmigólové první půli se hra následně vyrovnala a Sušice se tlačila alespoň za čestným úspěchem, jehož se ale nedočkala.
Poločas: 0:7. Branky: 3., 5., 12., 23. a 42. Nádeníček, 10. a 30. Mošna. Rozhodčí: Kouba. ŽK: 4:2. Diváci: 170.
Sušice: Gill – Vichr, Skrbek, Hrubec (46. Čanecký), Fuchs – Kysilka, Klíma, Skuhra (65. Klíma) – Varga, Vrhel, Hubáček (46. Králík). Trenér: Jan Staněk.

Doubravka – Čížová 0:2
Jihočeši potvrdili v Plzni sílu svého ostříleného kádru a odvezli si vítězství. „Je to pro nás hodně hořká porážka, ale musíme si říct, že soupeř byl na hřišti jednoznačně lepším týmem. Má řadu hráčů s ligovými zkušenostmi, kteří potvrdili svoji kvalitu," hodnotil duel Aleš Jindra.
Poločas: 0:1. Branky: 30. Fenyk, 48. Nečas. Rozhodčí: Kyncl. ŽK: 4:1. Diváci: 100.
Senco: Turek – Kuťák, Knakal, Novák, Petr (46. Navrátil) – Künstner (74. Štěrba), Brabec, Soukup (64. Konopásek), Morávek, Sýs – Peterka (46. Ungr). Trenér: Aleš Jindra.

16. Sušice⋌ 9 0 0 0 9  4:37  0

Ostatní výsledky 9. kola: Český Krumlov – Sedlčany 2:3 (0:2, 74. Kroupa, 79. Wagner – 45. a 52. Dvořák, 33. Němec), Motorlet – Aritma 1:2 (0:0, 88. Sodoma – 50. Ambrus, 90. Bogár), M. Lázně – Karlovy Vary 1:2 (1:1, 15. Kavalír – 18. Hudec, 56. Psohlavec). Jankov – Dobříš 0:2 (0:2, 9. Valsa, 11. Maryška).

10.10.2016

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 12 200 Kč

Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů Operátor výroby. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: Agenturní zprostředkování - CRS (Czechia) s.r.o., Nutný telefonický kontakt - 9:00 - 16:30 hod.. Pracoviště: B.f.kontakt plzeň s.r.o. - agenturní zprostředkování crs (czechia) s.r.o., Cihlářská, č.p. 644, 344 01 Domažlice 1. Informace: Jiřina Marková, +420 734 208 512.

Výroba - Výroba Pracovnk údržby budov 140 Kč

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor Údržbář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 140 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Autokemp babylon, s.r.o., 344 01 Domažlice 1. Informace: Simona Schlägelová, +420 776 113 161.

Obchod - Obchod Pokladní 17 300 Kč

Pokladníci v prodejnách pokladní. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17300 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup možný ihned, PP na dobu neurčitou, plný úvazek 37,5 hod/týdně - zaručená mzda 17 300,- Kč dle plnění - praxe a zkušenosti vítány - info pí Petrásková 727 889 873 nebo na prodejně pí Poláčková 379 495 307.. Pracoviště: Zkd sušice - prodejna bělá nad radbuzou, Náměstí, č.p. 9, 345 26 Bělá nad Radbuzou. Informace: Petrásková, +420 727 889 873.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 14 000 Kč

Dělníci v oblasti výstavby budov. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: ŘP "B" výhodou, schůzku nutno sjednat telefonicky předem, zaměstnavatel může požadovat doložení trestní bezúhonnosti. Pracoviště: Dragun spol. s r.o., 344 01 Domažlice 1. Informace: Andriy Drahun, +420 775 535 696.