Trenérem Vltavínu je od léta bývalý československý reprezentant, stříbrný medailista z Mistrovství Evropy z roku 1996, Martin Frýdek st. Ikona Sparty přišla do Holešovic z kobyliské Admiry, kde působila jako šéftrenér. Předtím Frýdek trénoval druholigovou Vlašim, Kolín a Motorlet. „Zatím máme nevyrovnané výkony, jednou vyhrajeme, podruhé zase ne. V minulém kole jsme prohráli v Zápech 5:3, takže máme co napravovat," uvádí Frýdek.

´Lokádu´před sezonou posílili Pejša (Bohemians), Maruš (Jihlava) a Schindler (Dukla). Na Domažlice by měl mít trenér k dispozici kompletní kádr až na Podzimka, který je po operaci.

Domažličtí absolvovali v týdnu tři tréninky, ten středeční s kondičním trenérem. Trenéři do utkání s Vltavínem nevylučují změny v sestavě. „Vltavín jsem viděl v posledním zápase v Zápech. Mají rychlý přechod do útoku. Umí vstřelit gól doslova zničeho. Na to si musíme dát pozor. Mají nevyrovnané výsledky, porazili silnou Chrudim 5 :1, vyhráli s Litoměřickem 4:1. Ale prohráli v Tachově 2:0 a v Jirnech 1:0. ČFL je letos vyrovnaná, rádi bychom přivezli nějaký ten bod," říká kouč Jiskry Milan Dejmek. Utkání řídí bratři Michal a Viktor Patákové z Horní Břízy, druhým pomezním je Vladímír Pastyřík z Plzně. Delegátem FAČR je Josef Vrzal ze Sezimova Ústí. (poj)