Domažlice – Táborsko B 7:0
Domácí fotbalisté čtyři zápasy po sobě nedokázali zvítězit, trápilo je neproměňování šancí. To ale v sobotu neplatilo. Pod novým koučem Radkem Kronďákem a poprvé na podzim na zrekonstruovaném domácím trávníku si proti poslednímu celku tabulky s chutí zastříleli. O výsledku Jiskra rozhodla už v první půli, když Jihočechům nastřílela pět branek. Po přestávce přidali Chodové ještě další dva góly. Po dvou brankách vstřelili Hrubý a zkušený Fořt, jednou se trefili Roubal, Chocholoušek a kanonádu uzavřel parádním obloučkem Černý.
Poločas: 5:0. Branky: 15. a 32. Hrubý, 28. Foř a 45. (PK) Fořt, 43. Roubal, 52. Chocholoušek, 69. Černý. Rozhodčí: Martínek. ŽK: Špírek – Mácha, Škarda.
Domažlice: Šiman – Chocholoušek, Bauer (80. Pedro), Mužík (61. Hejda), Špírek, Braun, Roubal (52. Černý), Hrubý (69. Bezdička), Piroch, Blažek, Fořt (52. Došlý). Trenér: Radek Kronďák.

Tachov – O. Hr. Králové 3:1
Domácí se na favorita vytáhli. Tachovští vedli brankou Hoffmanna, ale hosté, dirigovaní zkušeným exligistou Pitákem, osm minut před přestávkou dokázali vyrovnat Demeterem. Pak ale přišly chvíle tachovského střelce René Kropáčka, který dvěma brankami zařídil svému celku velmi cenný skalp a zisk důležitých tři body.
Poločas: 1:1. Branky: 26. Hoffmann, 64. a 76. Kropáček – 37. Demeter. Rozhodčí: Kalenda. ŽK: Dvořák, Habart, Kyndl, Hradecký – Prošek, Prošek. Diváci: 200.
Tachov: Houdek – Hájovský (46. Kropáček), Matas, Knakal, Habart, Hoffmann (80. P. Šácha), Kyndl (76. Folejtar), Dvořák, Mlynařík, Vaněček (82. Butnaru), Hradecký (84. Ruda). Trenér: Pavel Vaigl.

Ostatní výsledky
10. kola: Vltavín – Benešov 4:1, Chrudim – Vyšehrad 6:1, Litoměřicko – Králův Dvůr 2:0, Dobrovice – Štěchovice 3:2, Jirny – Hořovicko 3:0, Benátky nad Jizerou – Písek 0:1, Zápy – Převýšov 4:0.