Jiskra se od začátku chopila iniciativy a tlačila se před Blažkovu branku. Zaměstnávaná obrana hostů poprvé inkasovala po čtvrt hodině. Chocholouškův centr skončil u Hrubého, který v pádu trefil spodek břevna a rozvlnil síť za zády hostujícího gólmana – 1:0. Když o jedenáct minut později přidal Fořt po Mužíkově akci druhý gól Jiskry, a za dalších šest minut Hrubý střelou z úhlu podruhé v utkání skóroval a zvýšil na 3:0l, bylo rozhodnuto.

Domácí stačili do konce poločasu neškodným hostům vstřelit ještě dva góly. Nejprve ve 42. minutě poslal Mužík dopředu Roubala, ten zatáhl míč po straně a střelou o vzdálenější tyč zvýšil na 4:0. V samém závěru prvního poločasu byl tentýž domácí hráč faulován v pokutovém území Máchou, a Fořt nedal z pokutového kopu Blažkovi šanci – 5:0.

I v úvodu druhé půle byli aktivnější domácí. Po pěti minutách hry se Střelnice radovala pošesté. Fořt našel Hrubého, ten potáhl míč po straně, centrem našel nabíhajícího Chocholouška a ten volejem ze sedmi metrů skóroval. Po této brance domácí zvolnili. Hosté toho využili a převzali iniciativu. V 54. minutě si domácí gólman Šiman poradil s trestným kopem Škardy a poté musel ukázat svoje umění, když po akci Týnavského zakončoval z šestnáctky Peterka.

Po hodině hry se opět chopili taktovky domácí, několikrát se do šance dostal dravý Došlý. Konečnou podobu dostal výsledek v 70. minutě, kdy se Černý po průniku do šestnáctky dostal ke střele, ta byla sice zblokována, ale míč přesto skončil v brance – 7:0.
Deset minut před koncem zápasu ještě hlavičkoval Bezdička po Chocholouškově centru ale míč jen „olízl" břevno Blažkovy branky. V samém závěru se domácí radovali z míče v síti po dorážce Došlého, ale sudí Martínek gól pro ofsajd neuznal. (vok, tau)

Ohlasy z utkání

Trenér Radek Kronďák, Jiskra Domažlice: „Takový výsledek by si přál asi každý trenér, když přijde do nového prostředí. Sedm nula je fantastický výsledek, po poločase to bylo už pět nula, takže to bylo, dá se říct v klidu. Na druhou stranu Táborsko dnes nebylo soupeř, který by nás pořádně prověřil. Naše hra se mi ale moc nelíbila, byly tam sice proměněné šance, což tady byl poslední dobou zřejmě problém, takže dnes se to zlomilo a spadlo tam všechno, ale herně je ještě na čem pracovat. Bylo tam spousta nedostatků, které se mi nelíbily. Ale budeme pracovat na tom, abychom je odstranili, a věřím, že to bude lepší a lepší. Proč jsme střídali Mužíka a Bauera? Nemám vůbec žádný problém vystřídat opory mužstva, když nepodávají dobrý výkon, ale to dnes nebyl ten případ. Petr Mužík i Marek Bauer mají drobné zdravotní problémy, zápas už byl prakticky rozhodnutý, tak jsme je prostě chtěli jenom pošetřit." (tau)

Jiskra Domažlice A - FC MAS Táborsko B 7:0 (5:0)

Branky: 15., 32. Hrubý, 26., 45. PK Fořt, 42. Roubal, 50. Chocholoušek, 70. Černý. Rozhodčí: Martínek – Šťastný, Řeháček. DFA: Míka. ŽK: 1:2 (Špírek – Mácha, Škarda). Diváci: 350.

Jiskra Domažlice A: Šiman – Blažek, Piroch, Bauer (81. Pedro), Chocholoušek – Braun – Hrubý (70. Bezdička), Mužík (62. Hejda), Špírek, Roubal (53. Došlý) – Fořt (53. Černý). Trenér: Radek Kronďák.
FC MAS Táborsko B: Blažek – Mácha (46. Rabiňák), Chotovinský, Škarda, Týnavský – Novák – Nehoda, Turek, Kalvach, Peterka – Kostka (74. Bakule). Trenér: Josef Pleticha.