Tuto roli svěřenci trenéra Hrabíka plnili od úvodních minut. Na menším hřišti byli půl hodiny výrazně lepším celkem, dobře napadali, byli aktivnější, důraznější a dobře kombinovali. Svoji převahu však nedokázali přetavit v gól. Velmi blízko byli v 8. minutě, ale obrovský závar před vlastní brankou Chodové s vypětím všech sil ubránili. O tři minuty později se zaskvěl brankář Šiman, který vyrazil domácími parádně zahraný volný přímý kop na roh. Standardky byly silnou zbraní Převýšova, při trestňáku ve 25. minutě ale Šiman znovu skvěle zakročil, skákavou střelu vyrazil před sebe a obránci znovu odehráli balon do bezpečí. Po půlhodině hry nápor domácích opadl a ke slovu se dostali i hosté, kterým se podařilo vyrovnat hru. Vyloženou šanci si ale nevypracovali.

Do druhého poločasu vstoupili domácí znovu hodně aktivně a zatlačili Jiskru do defenzivy. V 59. minutě zahrávali hosté rohový kop, z něhož Převýšov přešel do rychlého brejku, na jehož konci byl Tomáš Labík, který vstřelil úvodní gól utkání – 1:0. Hostující kouč Kronďák na to zareagoval střídáním a změnou v rozestavení. Jiskra začala hrát na dva útočníky a převzala iniciativu. Domácí ale hubený náskok v pohodě bránili. Až deset minut před koncem zápasu hosté zahrávali trestný kop, Mužík trefil břevno, od kterého se míč odrazil a ve skrumáži se dostal k Pirochovi, který z dorážky vyrovnal – 1:1.

Za nerozhodného stavu zápas dospěl do penalt. V úvodu rozstřelu čarovali oba brankáři. Nejprve domácí Petr vychytal Mužíka, obdobně si ale počínal vzápětí také Šiman při pokusu domácích. Další exekutoři Jiskry Braun, Bauer, Blažek a Černý už nezaváhali, zatímco pokus domácích ve 3. sérii Šiman dalším výborným zákrokem vyrazil. Díky tomu putoval druhý bod na Chodsko.

SK Převýšov - Jiskra Domažlice A 1:1 (0:0) na PK 5:6

Branky: 58. T. Labík – 80. Piroch. Rozhodčí: Němec – Štuk, Novotný. DFA: Řezáč. ŽK: 1:1 (68. Věchet – 78. Mužík). ČK: 0:0. Diváci: 180.

SK Převýšov: Petr – Černý, Karal, Špidlen, Sedláček, Veselka – Věchet, T. Labík, Krejčík, Kraják – Novák (82. J. Labík). Trenér: Petr Hrabík.

Jiskra Domažlice A: Šiman – Chocholoušek, Bauer, Blažek, Piroch – Javorský (71. Černý), Hrubý, Roubal (62. Bezdička), Braun, Mužík – Fořt. (88. Pedro) Trenér: Radek Kronďák.