Holýšov – Zruč 2:0
„Po prvním poločase, který byl vyrovnaný a takřka bez šancí, jsme do druhého děství prostřídali sestavu a to nám velmi pomohlo. Začali jsme hrát kombinačně lépe a vytvářeli si šance. Po první brance z penalty už jsme soupeře přehrávali a vítězství pojistili druhou brankou, o kterou se postaral dobře hrající Radek Kraus," řekl k domácímu vítězství kouč Holýšova Karel Míčka.
Poločas: 0:0. Branky: 76. Černohorský z pen., 83. Kraus. Rozhodčí: Černý. ŽK: 3:4. Diváci: 100.
Holýšov: Řezáč - Zavadil, Trhlík, Baxa, Kaas (46. Kraus), Černohorský, Šimka, Mour, Zelený, Valachovič, Vítek (59. Hamerník). Trenér: Karel Míčka.
Zruč: Hodan – Polák, Jelínek (63. Mašek), Kepka (57. Mastný), Hucl, Lauko, Pechman, Korelus, Haidlmayer, D. Král, P. Karpíšek (50. Kazda). Trenér: Jan Homola.

Domažlice B - Svéradice 5:0
Béčko Domažlic si proti Svéradicím připsalo nejvyšší výhru v sezoně. Podruhé v řadě navíc neinkasovalo.
Poločas: 2:0. Branky: 25. a 45. Waldmann, 60. Došlý, 80. Dominik Lešek, 81. Tomáš Lešek. Rozhodčí: König. ŽK: 1:2. Diváci: 70.
Domažlice B: Straka – Hojda, D. Lešek, Korelus (68. Kubr), Buršík, Falout, Waldmann (60. T. Lešek), Štěpán, Sova, Javorský, Došlý (60. Bláha). Trenér: Martin Steinbrücker.
Svéradice: K. Soukup – Sova, Prokopec, Beránek, D. Klas, Krejčík, Heřman, M. Klas, S. Makovec, Brůha, Kába. Trenér: Miroslav Rambousek.

Petřín – Lhota 3:0
„Celý týden jsme se na tento zápas připravovali. Hráli jsme velmi zodpovědně a kombinačně velmi dobře. Podařilo se nám ubránit hostujícího střelce Matěje Strejčka a vstřelit tři krásné branky. Jsme spokojení," okomentoval šlágr kola jeden z petřínských asistentů Roman Diviš.
Poločas: 1:0. Branky: 45. Brudna, 78. Lisý, 85. Vohrna. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 2:1. Diváci: 150.
Petřín: Pfleger – Brudna, Fillinger, Trojovský, Motl (85. Bendl), Vohrna (89. Jan Vodrážka), Chocholatý, Šmídl (68. Škarda), Lisý, Hartl (79. Šimáně), Světlík. Trenér: Radek Vodrážka.
Lhota: Böhm – Ondřej Král, Hrdlička, Adam Král, Strejček, Zelenka (87. Šroubek), Černý, Hucl, Nový (55. Peroutka), Kohout (46. Scheinherr), Fiala (81. Horník). Trenér: Jaroslav Kluska.

Rapid – Rokycany B 1:2
„Na Rapidu jsme podali velmi solidní výkon a podařilo se nám vstřelit dvě branky, což se v konečném zúčtování ukázalo jako dostačující pro zisk prvních bodů v sezoně," shrnul duel Peter Horváth, hlavní trenér rokycanského béčka.
Poločas: 1:1. Branky: 8. Čupalka – 26. Huňáček, 67. Tobrman. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 2:4. Diváci: 60.
Rapid: Beke – Šindelář, Nový, Buček, Morávek, Klekner (60. Kovařík), Čupalka, Harmady, Šimandl (46. Filipčík), Pavlíček (80. Tarhaj), Poláček. Trenér: Jaromír Mysliveček.
Rokycany B: Wohlmuth – Kroc (46. Řapek), Trnka, Planeta, Sefzig (51. Kouřil), Tobrman, Lev, Huňáček, Kořínek (65. Havlíček), Šafář, Pfeifer (80. Blecha). Trenér: Peter Horváth.

Luby – Přeštice 2:3
„Diváci viděli z obou stran velmi kvalitní utkání. My jsme byli přesnější a trpělivější v koncovce, a proto jsme si odvezli všechny tři body," zhodnotil pětigólovou bitvu vedoucí přeštického mužstva Pavel Bočan.
Poločas: 1:2. Branky: 11. Cole, 75. Švátora – 31. J. Přibáň, 36. P. Bešta, 76. J. Bešta. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 3:3. ČK: 90. Čížek (Luby). Diváci: 300.
Luby: Kalaš – Křížek, Voráč, Sýkora, Raišl (78. Turner), Čipera, Cole, Švátora, Koželuh, Čížek, Pivoňka. Trenér: Vladislav Smolík.
Přeštice: Schimmer – Duchek, Krušina, Lecjaks, J. Přibáň, J. Bešta, Blahoudek, Turek, Gerstner (78. Krs), P. Bešta, T. Přibáň (89. Klokan). Trenér: Václav Uzlík.

Vejprnice – Rozvadov 1:0
„V prvním poločase jsme měli více ze hry a vstřelili jednu branku z pokutového kopu. Ve druhé půli ukázal Rozvadov svoji sílu. Byl velmi často na míči, dobře kombinoval. Ale kromě jedné šance si vážnější příležitost nevypracoval. My jsme naopak zahodili dvě velmi dobré brejkové příležitosti," komentoval hubené vítězství svého týmu trenér vejprnické Slavie Jiří Šámal.
Poločas: 1:0. Branka: 23. Rada z penalty. Rozhodčí: Volf. ŽK: 1:4. Diváci: 100.
Vejprnice: Vavrík – Heindl (72. Puhlovský), Havránek, Rauch (75. Svoboda), Rada, Mašek, Kolář (90. Kýček), Löwy (65. Kuhajda), Bárta, Frémund, Paul. Trenér: Jiří Šámal.
Rozvadov: Makrlík – Bronec, Kabourek, Janda (33. Mráček), Skopový (65. Gabčo), Michal Slowik, Hutta (85. Sláma), Žemlička, Landrgott (58. Horáček), Jan Viterna (6. Křehlík), Čížek. Trenér: Zdeněk Slowik.

Chotíkov – Stříbro 1:2
„Jsem rád, že jsme odčinili porážku s Luby a že hráči dodrželi veškeré pokyny, který jsme si před zápasem dali. Je pravda, že jsme vyhráli až díky brance v závěru utkání, ale myslím si, že jsme domácí svou hrou překvapili," okomentoval těžkou chotíkovskou řežbu hlavní trenér vítězného Stříbra Josef Aubrecht.
Poločas: 0:1. Branky: 57. D. Míka – 27. a 90. Kohut. Rozhodčí: Maroušek. ŽK: 0:1. Diváci: 60.
Chotíkov: Vojáček – Pechler (86. Šulan), Vlk, Martin Míka (82. Buchta), David Míka, Černý, Zajíček, Forman, Kluska (90. Štverák), Kučera, Matas (75. Kadlec). Trenér: Petr Nykles.
Stříbro: Dolejš – Zaoral, Adam Kohut, Hřebík, Pavlas (86. Lukáš Pleško), Ulč, Korynta, Bůžek, Vejvoda, Mikulovský, Tůma. Trenér: Josef Aubrecht.

Nýrsko – Bolevec 4:2
„Úvod zápasu nám vyšel na výbornou a rychle jsme se dostali do vedení. Soupeř poté převzal iniciativu hry a skóre otočil. Pro nás bylo důležité nasazení Rubáše jako dalšího útočníka, který ve druhém dějství svým výkonem pomohl k velkému obratu," řekl bezprostředně po utkání Karel Kalivoda, kouč Nýrska.
Poločas: 1:1. Branky: 66. a 78. Rubáš, 14. Šnour, 67. Výtisk – 33. Zítek, 53. Ficu. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 0:1. Diváci: 120.
Nýrsko: Moravec – Valenta, Šnour, Kotlan, Lužný, K. Kalivoda, I. György (84. Malát), Bastl, Brož (80. Eliáš), Trefanec (58. Rubáš), Výtisk. Trenér: Karel Kalivoda st.
Bolevec: Körner – Štolle, Humpál, Šanoba, Šnaider, Zítek, Hibler, Greif, Šlehofer, Ficu (76. Kalčík), Sušánka. Trenéři: Pavel Vítovec a Jaroslav Klečka st.

16. Tlučná⋌ 7 0 0 0 7  6:32  0

I.A třída, 7. kolo: M. Touškov – Kdyně 0:1 (Pergl), Kralovice – Mýto 4:2 (Lavička 3, Volín – Veverka, Hereit), Horažďovice – Nepomuk 3:3 (PK 3:4, Boček, Lávička, Nauš – Mi. Baran 2, Vosyka), Tlučná – Tlumačov 1:3 (Petelík – Frček, Bláha, Minařík), Mochtín –
H. Bříza 3:2 (Čeleda, Dolejš, Babka – Mornštajn, Macháček), Pačejov – Chlumčany 2:5 (Hlůžek, Klásek – Roubíček 2, Tomášek, Vajai, Nohava), Křimice – Košutka 3:1 (Bezdička 3 – Primas), Žihle – Žichovice 2:0 (Rázek, Romanovskyy).

I.B třída, 5. kolo – sk. A:
Ch. Planá – Postřekov 2:1 (Šmolík, Chval – P. Steinberger), Bor – Meclov 4:2 (Stránský 2, Michl, Jutka – Obdržálek, Kubica), Planá – Částkov 5:2 (Kloužek 3, Vomáčka, Sovka – Boček, L. Marek), Dl. Újezd – Mrákov 3:0 (Roháč, L. Gitta, Zeman), Č. Kubice – Ch. Újezd 6:1 (K. Strejc 2, J. Strejc, Krakeš, Šindelář, Mai – Sykal), Koloveč – H. Týn 0:1 (Černík), Staňkov – Bělá n. R. 4:2 (Voves 3, Vrba – Frank, Bořil).

14. Štěnovice⋌ 5 0 1 0 4  6:13  2

Sk. B: Štěnovice – Chotěšov 1:2 (Volf – Grössl 2), Sp. Poříčí – Měčín 2:1 (Šefl, Byron – Krotký), St. Plzenec – Strážov 5:1 (Brejcha 2, Fuja, Havlíček,
M. Houdek – Kološ), Žákava – Chanovice 1:5 (Šimeček – M. Polena 4, Šebek), D. Ves – Černice 0:2 (Stoilov, Müller), Přeštice B – Plzeň Petřín B 2:0 (Švarc, Krs), Klatovy B – Svat. Hrádek 3:1 (D. Matějka, Bilíček, vlastní – T. Matějka).

14. Hrádek⋌ 5 0 0 0 5  7:21  0

Sk. C: Radnice – Nýřany 4:2 (Paleček, Vitouš, Švajcr, M. Krč – Kroščen, Aliyev), Hrádek – Vejprnice B 0:3 (Mottl, Bernard, Takáč), Kaznějov – Holoubkov 4:0 (Uher 2, Kiss, Diviš), Malesice – Zbiroh 3:1 (Svoboda 2, Otýs – Jaroš), Raková – Třemošná 3:3 (PK 3:4, Bartoš, J. Procházka, Bůcha –
V. Eisenhammer 3), Příkosice – Bukovec 2:3 (Čada, Voříšek – Róth 2, Zíka), Mýto B – Plasy 2:1 (Veverka 2 – M. Skuhrovec).