Svéradice – Holýšov 1:1 (0:1) na PK 5:4
„První poločas ovlivnil náš katatrofální vstup do utkání, kdy se soupeř hned z první akce dostal do vedení. Ve druhé půli už jsme byli aktivnější a řekl bych, že jsme zaslouženě vyrovnali," řekl k remízové partii s Holýšovem svéradický lodivod Miroslav Rambousek.
Branky: 84. Beránek z penalty – 1. Valachovič. Rozhodčí: Burda. ŽK: 2:6. Diváci: 150.
Svéradice: Michal Soukup – Sova, Prokopec (68. Vachuška), Beránek, Chaloupka (46. Martin Klas), Krejčík, Heřman, Stanislav Makovec, Petřík, Brůha, Kába. Trenér: Miroslav Rambousek.
Holýšov: Řezáč – Zavadil, Levička, Baxa (86. Vítek), Kaas, Černohorský, Majlát, Valachovič, Kraus (83. Šobr), Jeniš (71. Staněk), Zelený (80. Šimka). Trenér: Karel Míčka.

Domažlice B - Chotíkov 2:2 (2:1) na PK 2:4
„Domácí začali aktivněji a z úvodní převahy vstřelili vedoucí branku. My jsme poté vyrovnali, ale soupeř nám do poločasu opět odskočil. Druhé dějství jsme začali aktivněji my a zaslouženě vyrovnali. V závěru zápasu jsme si vytvořili tlak, ale bez gólového efektu. Na penalty jsme pak byli šťastnější, když domácí dvakrát netrefili branku," hodnotil bezprostředně po utkání kouč Chotíkova Petr Nykles.
Branky: 7. Lešek, 35. Sova – 29. David Míka, 51. Kučera. Rozhodčí: Pálek. ŽK: 1:4. Diváci: 120. Hřiště: Chodov.
Domažlice B: Bratanič – Kubr, Tomáš Korelus (53. Bláha), Hojda, Waldmann, Falout, Sova, Štěpán (53. Kalný), Lešek (70. Kadlec), Jakub Korelus, Dufek (46. Vísner). Trenér: Martin Steinbrücker.
Chotíkov: Bejdák – Forman, Fikar, Kučera, Matas, Martin Míka, David Míka, Pechler (84. Kluska), Vlk, Vacek (74. Buchta), Zajíček. Trenér: Petr Nykles.

Rozvadov – Petřín 1:3
„Měli jsme špatný vstup do utkání, kdy jsme brzy inkasovali. Naštěští jsme dokázali záhy vyrovnat a do 70. minuty to byl vyrovnaný boj na malém hřišti s velkým množství osobních soubojů. Poté soupeř fyzicky odpadl a my si začali vytvářet šance. Dvě z nich jsme nakonec proměnili a odvezli si tři body," okomentoval magnet kola jeden z trenérů Petřína Jan Pleticha.
Poločas: 1:1. Branky: 3. Žemlička – 14. Levý, 82. Vohrna, 85. Zoubek z penalty. Rozhodčí: Křen. ŽK: 4:2. Diváci: 100.
Rozvadov: Makrlík – Gabčo, J. Viterna, Kabourek, Kaše, Hutta, Skopový, M. Slowik, Janda, Čížek, Žemlička. Trenér: Zdeněk Slowik.
Petřín: Pfleger – Zoubek, Šulc, Papáček, Šmídl (89. Brudna), Bednář, Levý, Motl, Lisý, Šimáně (60. Vohrna), Chocholatý (72. Bendl). Trenér: Jan Pleticha.

Lhota – Nýrsko 5:1
„Do zápasu jsme vstoupili ospale a až po dvaceti minutách jsme se probrali. Ve druhém dějství jsme přidali a během deseti minut rozhodli zápas, kdy se nám podařilo vstřelit tři branky," zhodnotil demolici nováčka Josef Humeník mladší, asistent trenéra Lhoty.
Poločas: 2:1. Branky: 29., 38. a 63. z penalty Strejček, 55. Černý, 57. Scheinherr – 9. Vávra. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 2:1. Diváci: 320.
Lhota: Böhm – Adam Král (85. Záhrobský), Ondřej Král, Scheinherr (64. Hrdlička), Strejček, Zelenka, Hucl, Černý, Nový (72. Peroutka), Kohout (76. Čejka), Fiala (82. Horník). Trenér: Jaroslav Kluska.
Nýrsko: Moravec – Valenta, Šnour, Výtisk, Vávra (60. Karel Kalivoda st.), Tomáš György, Karel Kalivoda ml., Ivo György, Bastl, Trefanec, Rubáš (79. Škvarenina). Trenér: Karel Kalivoda st.

Přeštice - Rokycany B 7:0
„Podali jsme standardní výkon, než nějaké galapředstavení. O našem vítězství rozhodla třetí branka, po které soupeř definitivně odpadl," krátce shrnul duel kouč Přeštic Václav Uzlík.
Poločas: 2:0. Branky: 33. a 83. Blahoudek, 17. Gerstner, 71. Turek, 80. Jan Přibáň, 87. Tadeáš Přibáň, 90. Planeta vlastní. Rozhodčí: König. ŽK: 2:1. ČK: 44. Blecha (R). Diváci: 130. Hřiště: Předenice.
Přeštice: Schimmer – Duchek, Uzlík, Krušina, Lecjaks, Blahoudek, Turek, Gertsner (75. J. Přibáň), Sýkora (46. Baranec), T. Přibáň, J. Bešta. Trenér: Václav Uzlík.
Rokycany B: Wohlmuth – Trnka (46. Řapek), Sefzig, Kopečný, Planeta, Tobrman, Blecha, Kořínek (68. Huňáček), Trojanec, Cibula (72. Pfeifer), Lev (68. Škarda). Trenér: Michal Blecha.

Zruč – Rapid 1:1
Fotbalisté Zruče dávají zapomenout na loňskou nevydařenou sezonu. Tentokrát si v souboji s Rapidem připsali dva body.
PK: 6:5. Poločas: 90. Klekner vlastní – 68. Harmady. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 3:4. Diváci: 100.
Zruč: Klik – R. Karpíšek, Hucl, D. Král, Polák, Jelínek, P. Karpíšek, Mastný, Mašek (73. Kepka), Korelus, Lauko. Trenér: Jan Homola.
Rapid: Beke – Šindelář, Nový, Buček, Tarhaj, Klekner, Čupalka, Harmady, Pavlíček, Šimandl (86. Filipčík), Poláček. Trenér: Jaromír Mysliveček.

Bolevec – Vejprnice 1:0
„Utkání to bylo velmi vyrovnané a se šťastným koncem pro nás. Naši hráči bojovali a skvěle zachytal famózní brankář Körner," okomentoval plzeňské derby bolevecký vedoucí a sekretář Jan Thomayer.
Poločas: 1:0. Branka: 25. Štolle. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 4:4. Diváci: 80.
Bolevec: Körner – Štolle, Humpál, Bublík, Šanoba (56. Greif), Šnaider, Fryček, Soukup, Ficu (69. Šlehofer), Zítek (89. Štěpán Vítovec), Hibler. Trenéři: Pavel Vítovec a Jaroslav Klečka.
Vejprnice: Kovařík – Puhlovský (66. Bárta), Havránek, Rada, Růžička (81. Svoboda), Mašek, Ufrémund, Rauch, Löwy (77. Heindl), Křen (55. Kolář), Paul. Trenér: Jiří Šámal.

Stříbro – Luby 2:6
„První poločas jsme hráli profesorsky a domácí vedli 2:1. Do druhé půle jsme udělali v sestavě jednu změnu a to, že jsme poslali na hřiště Dominika Raišla, který svým výkonem ovládl celý zápas. Soupeři nepomohlo ani zranění Lukáše Pleška, kterému přeji brzké uzdravení," shrnul vysokou výhru trenér Lubů Vladislav Smolík.
Poločas: 2:1. Branky: Pleško, Korynta – Voráč 3, Švátora 2, Raišl. Rozhodčí: Šiška.
Stříbro: Dolejš – Kohut, Hřebík, Pavlas, Turek, Pleško, Ulč, Korynta, Tůma, Blažek, Vejvoda. Trenér: Josef Aubrecht.
Luby: Kalaš – Křížek, Voráč, Sýkora, Vejskal, Čipera, Švátora, Havlovic, Koželuh, Čížek, Pivoňka. Trenér: Vladislav Smolík.

16. Tlučná⋌ 4 0 0 0 4  4:20  0

I. A třída, výsledky 4. kola: Žichovice – Mochtín 3:0 (Benedikt, Chalupa, R. Beneš), Košutka – Tlučná 4:1 (Triner, Forejt, Kalaš, Pekník – Šafránek), Kdyně – Křimice 0:1 (Kuneš), Žihle – Pačejov 4:0 (Nový 2, Vukliševič, Brož), Horní Bříza – Kralovice 3:0 (Chocholatý, Macháček, Kraček), Nepomuk – Mýto 3:1 (Mi. Baran 2, Rous – Švejda), Tlumačov – M. Touškov 3:1 (Bláha, Šindelář, Frček – Hauer), Chlumčany – Horažďovice 1:1 (PK 4:3, Kraus – Nauš).

14. Částkov⋌ 2 0 0 0 2  2:6  0

I. B třída, výsledky 2. kola, sk. A: Ch. Újezd – Ch. Planá 2:10 (L. Pikl, Martínek – Pelán 4, Chval 2, J. Abramčuk st., Plecitý, Soukup, Benedikt), Meclov – Č. Kubice 1:1 (PK 3:1, Nidl – J. Strejc), Dl. Újezd – Staňkov 2:0 (Földeši, Houda), Bělá n. R. – Planá 2:3 (Landrgott, J. Černý – Kloužek, Suchý, Lanfranchi), H. Týn – Bor 2:2 (PK 3:2, Šindelář 2 – Buben, Janků), Postřekov – Částkov 3:2 (Beňušík, Karlík, Pfeifer – Mihál, Štípek), Mrákov – Koloveč 1:1 (PK 4:3, Čermák – Duchoň).

14. Dl. Ves⋌ 2 0 0 0 2 0:9 0

Sk. B: Černice – Žákava 5:3 (Kozák 2, Švejda 2, Laibl – Huňáček, Skala, Smazal), Hrádek u Suš. – St. Plzenec 1:0 (Brabec), Chotěšov – Sp. Poříčí 5:0 (Štökl 2, Schamberger, Bednář, Braun), Chanovice – Strážov 4:0 (Petřík 2, Šlehubr, Šulc), Měčín – Dl. Ves 4:0 (Štampach, Vondra, Kojan, J. Duchek), Přeštice B – Klatovy B 1:1 (PK 2:4, Bešta – Pitel), Petřín B – Štěnovice 4:2 (Zoubek 2, Nguyen, Bendl – Boček, Nikolov).

14. Hrádek⋌ 2 0 0 0 2  3:10 0

Sk. C: Zbiroh – Radnice 2:1 (Bojko, Lukeš – M. Krč), Plasy – Raková 3:2 (Pochobradský, Skuhrovec, Jaroš – Černý, P. Procházka), Nýřany – Kaznějov 1:5 (Voráček – Polívka 2, Běhounek, Vondráček, Pojer), Bukovec – Hrádek u Rok. 7:2 (Róth 5, Žemlička, Chvojka – Multrus, Kasl), Třemošná – Malesice 0:0 (PK 2:3), Holoubkov – Vejprnice B 1:1 (PK 3:5, Vintr – Havlas), Mýto B – Příkosice 2:3 (Barczik 2 – Pražák 2, Šefl).