Domažlice B - Rozvadov 4:1
„Měli jsme dobrý vstup do utkání, ale bohužel jsme dostali po chybě v obraně lacinou branku. Poté jsme neproměnili penaltu a to nás trošku srazilo na kolena. Naštěstí se nám podařilo do poločasu vyrovnat a ve druhé půli bylo vše otevřené. Klíčový moment zápasu nastal v 72. minutě, kdy byl vyloučený hostující brankář a my nařízenou penaltu proměnili. Zbytek utkání jsme si již celkem v klidu pohlídali," zhodnotil duel kouč domažlických mladíků Martin Steinbrücker.
Poločas: 1:1. Branky: 40. a 77. Došlý, 73. T. Korelus z penalty, 82. Štěpán – 22. Čížek. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 2:4. ČK: 72. Makrlík (Rozvadov). Diváci: 80.
Domažlice B: Straka – Štěpán (89. Hošek), T. Korelus, Falout, Bláha (89. Hojda), Waldmann, J. Korelus, Kubr, T. Lešek (59. Kadlec), Vísner, Došlý. Trenér: Martin Steinbrücker.
Rozvadov: Makrlík – Sláma (46. Křehlík), Bronec (66. Janda), Skopový, Hána, Gabčo, Hutta, Viterna, Mráček, M. Slowik, Čížek. Trenér: Zdeněk Slowik.

Holýšov – Petřín 1:2 (0:0)
„Utkání mělo velkou úroveň, které jsme rozhodli dvěma slepenými góly Bednáře a Světlíka ve druhé půli. Myslím si, že vítězství to bylo zcela zasloužené," komentoval utkání petřínský asistent Jan Pleticha.
Branky: 72. Černohorský – 60. Bednář, 67. Světlík. Rozhodčí: Mazán. ŽK: 2:1. Diváci: 130.
Holýšov: Řezáč – Zavadil, Trhlík (68. Baxa), Černohorský, Majlát, Šobr (65. Kraus), Valachovič (80. Staněk), Hamerník, Jeniš, Zelený, Šimka (52. Kaas). Trenér: Karel Míčka.
Petřín: Příhoda – Světlík, Papáček, Bednář (88. Motl), Chocholatý (73. Škarda), Levý, Lisý, Bendl (21. Fillinger), Vohrna, Zoubek, Hartl (83. Trojovský, 90. Jan Vodrážka). Trenér: Radek Vodrážka.

Vejprnice – Rapid 1:3
Plzeňský Rapid dokázal poprvé po šesti zápasech bodovat. Z derby z Vejprnic si družina trenéra Myslivečka odvezla dokonce plný bodový zisk. Rapid navíc prolomil střelecké prokletí, které trvalo v součtu všech minut skoro pět zápasů.
Poločas: 1:1. Branky: 38. Mašek – 7. Davídek, 55. Čupalka, 85. Šimandl. Rozhodčí: Petrželka. ŽK: 1:5. ČK: 80. Pavlíček (Rapid Plzeň). Diváci: 75.
Vejprnice: Vavrík – Rauch, Havránek, Rada, Heindl, Bárta (84. Svoboda), Mašek, Křen, Kolář (73. Růžička), Kuhajda, Paul. Trenér: Jiří Šámal.
Rapid Plzeň: Beke – Šindelář, Nový, Buček, Tarhaj, Klekner, Čupalka, Harmady, Davídek (68. Šimandl), Pavlíček, Poláček. Trenér: Jaromír Mysliveček.

Bolevec – Stříbro 3:3
„Ukázali jsme velkou morální sílu, když jsme dokázali smazat třigólové manko. Soupeř do čeho kopl, to mu tam spadlo. Myslím si ale, že jsme byli lepším týmem a nakonec zaslouženě získali dva body," řekl k bláznivé přestřelce trenér nováčka ze Stříbra Josef Aubrecht.
PK: 3:5. Poločas: 1:0. Branky: 54. a 61. Pelnář, 45. Šnaider – 71. a 90. Korynta. 62. Kohut. Rozhodčí: Šálková. ŽK: 0:1. Diváci: 60.
Bolevec: Körner – Šnaider, Humpál, Štolle, Bublík, Pelnář, Sušánka (83. Greif), Fryček (74. Šlehofer), Zítek, Šanioba, Soukup. Trenéři: Jaroslav Klečka st. a Pavel Vítovec.
Stříbro: Dolejš – Zaoral, Kohut, Hřebík, Pavlas, Pleško (42. Mikulovský), Korynta, Bůžek, Tůma, Vejvoda, Ulč. Trenér: Josef Aubrecht.

Luby – Lhota 0:0
„Ačkoliv diváci na nějaký gól čekali marně, myslím si, že viděli velmi kvalitní utkání. Byl to z obou stran bojovný a emotivní výkon, ze kterého braly oba týmy po zásluze bod. Na penalty jsme byli šťastnější. Jsem také rád, že se nám podařilo eliminovat nejlepší střelce přeboru Matěje Strejčka," okomentoval duel Vladislav Smolík, lodivod Lubů.
PK: 4:3. Rozhodčí: Lego. ŽK: 3:3. Diváci: 120.
Luby: Kalaš – Křížek, Voráč, Sýkora, Vejskal, Čipera, Cole (87. Šťastný), Švátora, Koželuh, Čížek, Hora (78. Bureš). Trenér: Vladislav Smolík.
Lhota: Böhm – A. Král, Scheinherr, Strejček, Zelenka, Peroutka, Černý, Nový, Šroubek, Kohout, Fiala. Trenér: Jaroslav Kluska.

Chotíkov - Rokycany B 2:0
„Před utkáním jsem hráče upozorňoval, aby nic nepodcenili a hráli zodpovědně. To jsme také splnili, ale dlouho jsme nemohli dát gól. V závěru jsem stáhl hru na tři obránce a poslal do hry třetího útočníka. I díky tomu jsme nakonec vstřelili dvě branky a zvítězili," shrnul vítězný souboj domácí trenér Petr Nykles.
Poločas: 0:0. Branky: 76. Kučera, 84. David Míka. Rozhodčí: Bína. ŽK: 1:2. Diváci: 30.
Chotíkov: Vojáček – Vlk, M. Míka (64. Štverák), Černý, Zajíček, Kluska, D. Míka, Forman, Kadlec (86. Vacek), Kučera (89. Šulan), Matas. Trenér: Petr Nykles.
Rokycany B: Wohlmuth – Řapek, Planeta, Trnka, Kroc, Tobrman, Škarda, Kouřil, Havlíček, Šafář, Pfeifer (75. Lev). Trenér: Peter Horváth.

Nýrsko – Přeštice 1:1
„Celý zápas jsme byli lepším týmem. Vypracovali jsme si nějakých osm až deset šancí, ale proměnili jsme pouze jednu. Domácí byli velmi produktivní," uvedl vedoucí přeštického mužstva Pavel Bočan.
PK: 6:7. Poločas: 0:0. Branky: 90. Výtisk – 88. Bešta. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 3:2. Diváci: 70.
Nýrsko: Moravec – Trefanec (66. Brož), Kotlan, Šnour, Výtisk, Vávra (46. Rubáš), T. György, I. György, K. Kalivoda ml., Bastl (88. Eliáš), Lužný. Trenér: Karel Kalivoda st.
Přeštice: Schimmer – Duchek, Uzlík, Krušina, Lecjaks (72. J. Přibáň), Zdeněk, Jakub Bešta, Pavel Bešta, Turek, Blahoudek, T. Přibáň. Trenér: Václav Uzlík.

Svéradice – Zruč 3:1
Domácí fotbalisté se díky vítězství 3:1 nad Zručí vyšvihli na desátou příčku. Na sedmý Rozvadov navíc ztrácejí pouhé tři body.
Poločas: 1:0. Branky: 11. Heřman, 47. Krejčík, 90. Prokopec – 51. Kazda. Rozhodčí: Pálek. ŽK: 1:6. ČK: 71. Lauko (Z). Diváci: 65.
Svéradice: K. Soukup – D. Klas, Jiřinec, Beránek, Krejčík (85. Prokopec), Heřman, M. Klas, S. Makovec, Petřík, Brůha, Kába. Trenér: Miroslav Rambousek.
Zruč: Hodan – R. Karpíšek, Hucl, Haidlmayer (65. Valenta), Pechman (46. Mašek), F. Korelus, David Král, Jelínek (76. Pavel), Husník (46. Kazda), Lauko, Kepka. Trenér: Jan Trnka.

16. Tlučná⋌ 11 0 0 0 11  8:52  0

 I. A třída, 11. kolo: Žichovice – H. Bříza 1:2 (vlastní – Lavička, Fišer), Košutka – Chlumčany 3:2 (Triner, Forejt, Kovařík – Havlíček 2), Tlučná – Kralovice 1:6 (Schejbal – Růžek 4, Dušička, Purkar), Pačejov – Mýto 2:3 (Klásek 2 – Hackr, Veverka, Štych), Křimice – Nepomuk 3:3 (PK 3:0, Bezdička 2, Brousil – Ma. Baran 2, Kozák), Žihle – Tlumačov 3:1 (Nový 2, Otcovský – Leitl), Mochtín –
M. Touškov 3:2 (Bejvl, Cihlář, Smolík – Voith, Anděl), Horažďovice – Kdyně 1:2 (Boček – Janeček, Drmola).

14. Chodský Újezd⋌ 9 1 0 1 7 10:41  4

I. B třída, 9. kolo – sk. A: Ch. Planá – Meclov 5:3 (Chval 3, Vyskočil, Ovčačík – Barna, Vrána, Váchal), Dl. Újezd – Postřekov 2:3 (Földeši 2 – Pfeifer,
P. Steinberger, Kreuz), Ch. Újezd – Bělá n. R. 2:9 (Opava, Trejbal – Černý 2, Frank 2, Bořil 2, Braun, Landrgott, Šinál), Č. Kubice – Částkov 4:5 (Stauber, Neumann – Boček 4, Mihál), Mrákov – H. Týn 1:0 (Smazal), Koloveč – Planá 4:2 (Duchoň 2, Milota, Lucák – Böhm, Peklo), Staňkov – Bor 2:1 (Voves, vlastní – Bláha).

14. Štěnovice⋌ 9 1 1 0 7 11:22  5

Sk. B: Žákava – Měčín 3:1 (Nekola 2, Soukup – Benda), Štěnovice – St. Plzenec 0:3 (Houdek 2, Volín), Dl. Ves – Strážov 1:0 (Švec), Černice – Svat. Hrádek 4:0 (Müller, Laibl, Švejda, Mojseňuk), Přeštice B – Chanovice 5:0 (Švarc 2, Přibáň, Pap, Bouc), Petřín B – Chotěšov 1:1 (PK 5:6, Nemček – Grössl), Klatovy B – Sp. Poříčí 2:1 (Vacovský, Bilíček – Šefl).

14. Hrádek⋌ 9 0 1 0 8 14:46  2

Sk. C: Kaznějov – Zbiroh 2:0 (Pojer, Vinkler), Radnice – Vejprnice B 2:2 (PK 3:4, Švajcr, Vitouš – Loukota, Míčko), Plasy – Třemošná 1:1 (PK 3:2, Pochobradský – Radič), Nýřany – Bukovec 4:9 (Folk, Voráček, Zdvihal, vlastní – Róth 4, Pitlík, Červený, Valenta, Havelka, Kellner), Příkosice – Malesice 1:4 (Čada – Otýs 2, Čečil, Hofmeister), Mýto B – Holoubkov 3:2 (Fišer, Veverka, vlastní – Rada, Zajíček), Raková – Hrádek 6:3 (Břicháček, J. Procházka, Černý, Vohár, P. Procházka – Valdhans 2, Hrubý).