Domácí začali aktivně a hostující brankář Makrlík musel hned ve 2. minutě vytlačit na roh vydařenou Bláhovu střelu. V 5. minutě pak jeho zákrok na Tomáše Leška v pokutovém území nechal rozhodčího Kříže, na rozdíl od domácích hráčů, klidným a hrálo se dál. Domácí se tlačili před rozvadovskou branku, ale šance ke změně skóre nevedly. Po čtvrthodině hry začali vystrkovat růžky i hosté, kteří ve 22. minutě zúročili svoji aktivitu, když dlouhým nákopem našel Bronec nabíhajícího Čížka, který hlavou přehodil netakticky vybíhajícího Straku – 0:1. Ve 26. minutě se z protiútoku domácích odrazil míč od ruky jednoho z hostů v pokutovém území a Benfika měla k dispozici pokutový kop. Makrlík však výtečným zákrokem vychytal Došlého. Po půlhodině hry otěže zápasu opět vzali do svých rukou domácí, kteří se vyrovnání dočkali ve 40. minutě. Došlý nikým neatakován navedl míč z pravé strany na střed a nečekanou střelou zpoza šestnáctky k levé tyči zaskočil hostujícího gólmana – 1:1.

Ve druhé půli se taktovky opět chopili domácí. V 55. minutě se pěkně uvolnil Lešek, ale jeho střelu zleva z šestnáctky, směřující pod břevno výborným zákrokem Makrlík vytlačil nad branku. O dvě minuty později si hostující gólman poradil s dalším Leškovým pokusem ze střední vzdálenosti a o chvíli později vyrazil i Kadlecův centr na roh. V 71. minutě si na vysoký míč vyskočil hostující brankář nebezpečně nohama napřed, trefil přitom útočícího Štěpána a byla odpískána druhá penalta. Makrlík navíc uviděl žlutou kartu, a když už předtím viděl tutéž kartičku za zdržování hry, následovala červená. Do branky se postavil záložník Hutta, ale proti penaltě Tomáše Koreluse neměl nárok – 2:1. V 77. minutě napřáhl z 24 metrů domácí Došlý a střelou k levé Huttově tyči zvýšil na 3:1. Tentýž domácí hráč mohl zkompletovat hattrick, když se v 81. minutě řítil sám na branku, ale z 15 metrů kolem vybíhajícího Hutty netrefil.

Konečnou podobu výsledku dal v 82. minutě Štěpán, který se před šestnáctkou uvolnil, jeho střelu tečoval jeden hostů k pravé Huttově tyči – 4:1. Domácí záas dohráli nastěhováni na soupeřově polovině. (vok)

Jiskra Domažlice B x TJ Rozvadov 4:1 (1:1)

Branky: 40. a 77. Došlý, 73. T. Korelus z PK, 82. Štěpán – 22. Čížek. Rozhodčí: Kříž – Šimek, Havránek. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (72. Makrlík). Diváci: 80.

Jiskra Domažlice A: Straka – Štěpán (89. Hojda), Jakub Korelus, Tomáš Korelus, Kubr – Vísner, Waldmann, Falout, Tomáš Lešek (59. Kadlec) – Bláha (89. Hošek), Došlý. Trenér: Martin Steinbrücker.

TJ Rozvadov: Makrlík – Hána, Bronec (66. Janda), Viterna, Gabčo – Skopový, Hutta, Slowik, Mráček – Čížek, Sláma (46. Křehlík). Trenér: Zdeněk Slowik.