H. Týn A – Rokycany B 1:0 (0:0)
V prvním poločase podporoval vítr hosty a byli to právě oni, kdo si vytvořil dvě velmi slibné šance. Avšak zcela rezolutně proti byl čerstvý otec Jaroslav Novák v brance domácích. Čtyři minuty před poločasem se míč z volného přímého kopu hostí pouze otřel o břevno domácí branky.

Do druhého poločasu zraněného Čedíka vystřídal Rubáš a mladého Macha Dudáček. A nebyla to ani hráčská změna, která přinesla obrat ve vývoji zápasu, ale zejména vítr, který domácím jako by dal křídla. Během prvních pěti minut mohlo být o výsledku rozhodnuto. Nejprve šel Rubáš sám na hostujícího brankáře, ale jeho střela změnu skóre nepřinesla. Po chvilce se uvolnil před brankou hostí Pinc, ale ani jeho technická střela těsně minula z vnějšku tyč branky hostí. V 65. minutě se za hostující obranou opět ocitl Rubáš, ale ani tentokrát hostujícího brankáře ve vyložené šanci nepřekonal. O výsledku tak rozhodla 72. minuta, když dlouhý výkop domácího brankáře Nováka za podpory větru našel volného Pince a ten tentokrát nezaváhal. Obloučkem přes vyběhnuvšího brankáře hostí rozvlnil síť. Skóre 1:0 se již nezměnilo i díky tomu, že ani jedno z mužstev si nevytvořilo žádnou větší šanci.

Díky třem bodům tak horšovskotýnské FC Dynamo drží velmi dobré desáté místo a má vytvořen poměrně slušný základ do jarní části.

FC Dynamo H. Týn A: Novák J. – Kordule, Novák D., Rada, Jurko, Černík (88 .Báco), Blacký, Falout, Čedík (46. Dudáček), Mach (46.Rubáš), Pinc. Trenér: Tomášek. FC Rokycany B: Wohlmut – Trnka, Havlíček, Kořínek Jakub (75. Cibula), Tobrman, Blecha, Jedlička, Abrt, Kořínek Jiří, Pfeifer (82. Burket), Kouřil. Trenér: Horváth. HR: Kříž – Janda, Šimek. DFA: Mrázek. Diváků: 60. ⋌(hf)