Horšovský Týn – Chotíkov 3:2 (2:0)
Na hostech byla od počátku znát sehranost a kvalita týmu se projevila v mírné převaze a vytvoření si několika gólových šancí, kterým stál v cestě vynikající výkon domácího brankáře Jaroslava Nováka. Domácí však bojovali a nedali soupeři nic zadarmo. Při jednom z protiútoků ve 36. minutě zatáhl míč po pravé straně Falout, pronikl do pokutového území a jeho přihrávku zúročil Pinc, který poslal míč do sítě hostujícího brankáře – 1:0.

Hosty obdržený gól viditelně zaskočil, ale i přesto byla jejich mírná převaha zřejmá. Nečekaný vývoj zápasu vyšperkoval ve 44. minutě Čedík, který se na hranici pokutového území dostal k odraženému míči a bez zaváhání jej tvrdou střelou poslal do branky hostí – 2:0. Horšovskotýnští tak odcházeli do šaten za velmi překvapivého, ale pro ně příznivého stavu.

I ve druhém poločase měli míč na nohách převážně hráči Chotíkova. Domácí však měli dostatek sil na to, aby soupeře napadali a nedovolili mu vytvářet si gólové šance. V 65. minutě však došlo k oslabení domácích, neboť za faul rozhodčí Hájek vyloučil domácího Falouta. V 73. minutě utekl Pinc a našel přesnou přihrávkou Doležala, který svoji příležitost využil a obloučkem poslal míč potřetí do sítě hostí – 3:0.

Za tohoto stavu se zdálo utkání rozhodnuté. V posledních deseti minutách však došlo ke změnám jak ve skóre, tak v počtu hráčů na hřišti.V 84. minutě hostující Mika poslal tvrdou a umístěnou střelu na domácí branku a trefil výstavní ´šibenici´ – 3:1. Čtyři minuty nato hostující Kellner ze skrumáže střelil tzv. kontaktní gól – 3:2. Domácí se proto soustředili už jen na obranu svého pokutového území. V nastaveném čase fauloval na půlící čáře domácí Rada a rozhodčí jej po druhé žluté kartě poslal do šatny. Nervy na uzdě neudržel hostující Pechler, a tak za nesportovní chování obdržel rovněž červenou kartu. Napínavý a emočně značně vyhrocený duel již domácí zvládli ubránit a získali tak v letošní sezoně premiérové domácí body.

Dynamo díky nim poskočilo na 12. místo tabulky krajského přeboru a potěšilo zhruba stovku přihlížejících diváků.

FC Dynamo H. Týn: J. Novák – D. Novák, Báco (14. Černík), Dudáček (46. T. Novák), Pinc, Blacký, Doležal, Kordule, Falout, Čedík, Rada. Trenér: Alois Tomášek.
FC Chotíkov 1982: Krásl – Pechler, M. Mika, Fikar, Kellner, Chotěborský, Hartl, Levý, Lopata, Prais, D. Mika. Trenér: Jaroslav Urbánek. ⋌(hof,ova)