Domažlice B – Lhota 3:2 (1:1)
Rezerva Domažlic porazila v zajímavém a hektickém utkání Lhotu 3:2. Rozhodčí Burda udělil za stavu 2:2 hostujícímu týmu dvě červené karty. Domácí tým přesilovku využil a vstřelil rozhodující gól. „Sehráli jsme dobré utkání. Vytvářeli jsme si šance. Hráli jsme kombinačně velice dobře. Soupeř hrozil jen ze standardních situací. Už to vypadalo, že utkání skončí remízou, ale skvělá individuální akce Buršíka rozhodla o našem vítězství," řekl po utkání trenér Domažlic Martin Steinbrücker.
Poločas: 1:1. Branky: 43. Bláha, 50, vlastní, 81. Buršík, – 22. a 61. Janka. Rozhodčí: Burda. ŽK: 2:5. ČK: 0:2. Diváci: 100.
Domažlice B: Švihořík – Ondřej Černý, Lucák (71. Hojda), Kubr, Waldmann (60. Visner), Vojtko, Buršík, Tumpach (90. Kalný), Lešek, Korelus, Bláha (88. Šimůnek). Trenér: Steinbrücker.
Lhota: Böhm – Janka, Strejček, Zelenka (62. Čejka), Nový, Šroubek, Fiala, Zdeněk Černý, Nejdl, Hrdlička, Křížek (62. Kohout). Trenér: Nykles.

Vejprnice – H. Týn 1:2 (0:1)
Druhý tým loňského ročníku krajského přeboru se v této sezoně trápí. Vejprnice nebodovaly už ve čtvrtém utkání v řadě. Týnské Dynamo se naopak zvedá. Výhrou ve Vejprnicích potvrdili svěřenci trenéra Tomáška překvapivé tři body z minulého kola.
Poločas: 0:1. Branky: 53. Biedermann – 25. a 80. Pinc. Rozhodčí: Štökl. ŽK: 1:0. Diváci: 50.
Vejprnice: Dufek – Biedermann (65. Rozboud), Heindl, Havránek, Harmady, Kuhajda, Mašek, Paul, Puhlovský (46. Hora), Rada, Svoboda (46. Kristl). Trenér: Šámal.
Horšovský Týn: Tomáš Novák – Jaroslav Novák, David Novák, Černík, Báco (74. Konopík), Rubáš (81. Šperl), Kordule, Pinc, Blacký, Čedík, Jurko. Trenér: Tomášek.

Luby – Holýšov 0:3 (0:1)
Holýšovští fotbalisté konečně po pěti porážkách v řadě zabrali a urvali tři body. „Konečně jsme hráli tak, jak bych si představoval. Hráli jsme kombinačně a takticky velmi dobře. Základem vítězství byl první gól a výborná obrana," shrnul duel trenér Holýšova Karel Míčka.
Poločas: 0:1. Branky: 11. Lukáš, 72. Mour, 87. Valachovič. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 3:3. ČK: 1:0. Diváci: 115.
Luby: Kalaš – Lysek, Vejskal, Voráč, Kvítek (51. Šleis), Čipera, Sysel, Cole, Turner (56. Voráček), Čížek (80. Raišl), Pivoňka. Trenér: Smolík.
Holýšov: Dolejš – Baxa (46. Šobr), Kaas, Černohorský, Majlát, Valachovič (87. Bozděch), Mour, Kraus (80. Zavadil), Lukáš, Levička, Jeniš. Trenér: Míčka.

Přeštice – Rozvadov 1:1 (1:0) na PK 4:5
Atraktivní duel viděli diváci v Přešticích. Domácí fotbalisté nakonec remizovali s vedoucím týmem tabulky 1:1. V penaltách pak měl více štěstí aktuální lídr z Rozvadova. „První poločas byl z naší strany slabší. Nehráli jsme tak, jak jsme chtěli. Druhá půle už byla zcela v naší režii. Zaslouženě jsme vyrovnali. Při penaltách jsme byli úspěšnější než soupeř a odvezli si z Přeštic dva body," zhodnotil šlágr kola trenér Rozvadova Martin Bronec.
Branky: 19. Vacík – 59. Čížek. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 1:2. Diváci: 160.
Přeštice: Regner – Blahoudek, Uzlík, Štěpán (30. Ornet), Lecjaks, Bouc, Zdeněk, Klokan, Duchek, Vacík (56. Lambor), Bešta. Trenér: Uzlík.
Rozvadov: Makrlík – Hutta, Žemlička, Jan Viterna, Hána (46. Křehlík), Čížek, Bronec, Stoilkov (87. Skopový), Kaše, Šácha (80. Kabourek), Luboš Viterna. Trenér: Bronec.

Bolevec – Rokycany B 0:1
Fotbalistům Bolevce se doma nedaří. Ve svém pátém utkání už počtvrté odevzdaly svému soupeři všechny body. Tentokrát béčku Rokycan.
„Byl to vyrovnaný souboj se šťastnějším koncem pro nás," krátce okomentoval průběh zápasu rokycanský trenér Peter Horváth.
Poločas: 0:0. Branky: 62. Abrt. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 0:1. ČK: 1:2. Diváci: 80.
Bolevec: Kalčík – Hibler, Humpál, Greif (46. Greif), Pelnář, Zítek (31. Matoušek), Šnaider, Sušánka, Šanoba, Bublík, Fryček (71. Šlehofer). Trenér: Klečka.
Rokycany B: Wohlmuth – Trnka, Šafář, Jiří Kořínek, Jakub Kořínek, Tobrman, Blecha (8. Havlíček), Jedlička, Abrt, Sefzig (89. Burket), Křikava (76. Pfeifer). Trenér: Horváth.

Chotíkov – Zruč 2:1
Domácí fotbalisté pod taktovkou zkušeného trenéra Jaroslava Urbánka porazili na domácím hřišti Zruč 2:1. Potvrdili tak výbornou bilanci z domácích utkání, kde ze čtyř zápasů vytěžili deset bodů.
„Jsem spokojený. Hráli jsme dobře, vytvářeli si šance a zaslouženě vyhráli," řekl kouč Chotíkova Jaroslav Urbánek.
Poločas: 0:0. Branky: 56. Prais, 79. Hartl – 88. Křen. Rozhodčí: Mazán. ŽK: 3:2. Diváci: 80.
Chotíkov: Krásl – Kellner, Kluska, Hruška (69. Šulan), Hartl, Martin Míka (46. Chotěborský), David Míka, Levý, Michal Prais, Vacek (84. Martin Prais), Fikar. Trenér: Urbánek.
Zruč: Klik – Ondřej Král, Adam Král, David Král, Korelus, Mašek (65. Eisenhammer), Husník, Karpíšek (76. Polák), Hucl, Valenta (86. Kroužek), Křen. Trenér: Ondřej Král.

Rapid Plzeň – Sušice 0:5
„Sehráli jsme skvělé utkání. Určitě nejlepší v sezoně. Hlavní příčinou úspěchu byla vysoká produktivita a dobrá kombinační hra," pochvaloval si sušický trenér Jan Staněk.
Poločas: 0:3. Branky: 16. vlastní, 28. Vrhel, 40. Králík, 56. Matějka, 66. Szedmák. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 1:0. Diváci: 60.
Rapid Plzeň: Beke – Šindelář (70. Filipčík), Zajíček, Buček, Nový, Klekner (58. Tarhaj), Harmady, Trojanec, Popelka, Kalaš, Pavlíček (63. Davídek). Trenér: Mysliveček.
Sušice: Gill – Matějka, Kalný, Kysilka, Králík (75. Hájek), Skála (35. Melka), Hrach (74. Hubáček), Szedmák, Vrhel (69. Skrbek), Fuchs, Kočí. Trenér: Staněk.

Svéradice – Mýto 4:1
V bitvě nováčků mezi Svéradicemi a Mýtem měli jasně navrch domácí fotbalisté, kteří po rozpačitém prvním poločase zabrali a s přehledem zvítězili.
Poločas: 1:1. Branky: 29. a 84. Makovec, 51. Heřman, 72. Kába– 13. Hereit. Rozhodčí: Šlajs. ŽK: 1:2. Diváci: 123.
Svéradice: Rojík – Škyrta, Jiřinec (86. Šimsa), Beránek, Chaloupka (81. Lávička), Krejčík (87. Vonášek), Heřman, Klas (20. Brůha), Makovec, Klíma, Kába. Trenér: Rambousek.
Mýto: Křikava – Tyc, Kolařík, Sůva (60. Cafourek), Světlík, Štych, Bejček (71. Veverka), Kříž, Šťastný, Hereit (75. Brož), Švejda (64. Lupáč). Trenér: Plecitý.

16. Černice⋌ 9 0 1 1 7 12:19  3

 I. A třída – 9. kolo: Nepomuk – Žichovice 3:0 (Michal Baran 3), Pačejov – Stříbro 1:3 (Kubaň – Bůžek 2, Pleško), Nýrsko – Košutka 0:3 (Kovařík, Forejt, Pekník), Žihle – Chodský Újezd 4:2 (Otcovský, Najmon, Rázek, Masopust – P. Pikl, Kozák), Černice – Horažďovice 1:2 (Minařík – Boček, Forman), Kdyně – Horní Bříza 4:2 (Iha, Výškrabka, Forst, Hamor – Sedlecký, Paukner), Kralovice – Raková 0:0 (PK 4:3), Mochtín – Křimice 1:2 (J. Dolejš – Kovačič, Adam).

14. Klenčí⋌ 7 0 1 0 6  5:21  2

I. B třída – 7. kolo, skupina A: Bezdružice – Tlumačov 1:2 (Korynta – Minařík, Wolf), Dlouhý Újezd – Klenčí 6:0 (L. Gitta 2, Földeši 2, M. Gitta, Roháč), Bor – Meclov 3:4 (Pták, Stránský, vlastní – Stauber 2, Vorel, Beran), Stod – Chodov 3:3 (PK 2:3, Höfler 2, Fabián – Pfeifer, Kuboušek, Auervek), Staňkov – Chodová Planá 0:3 (Vyskočil 2, Chval), Postřekov – Částkov 3:4 (Steinberger, Kuželka, Závodný – Pernglau, Jedlička, Svoboda, Boček), Koloveč – Bělá n. R. 2:1 (Milota, Rejthar – Frank).

14. Strážov⋌ 7 1 1 0 5  6:14  5

Skupina B: Sp. Poříčí – Měčín 1:0 (Karas), Dl. Ves – Chanovice 2:1 (Pechek, Švec – M. Polena), Žákava – St. Plzenec 3:7 (Šimeček, Huňáček, Boukal – Brejcha 3, Šindelář 2, Havlíček, Směšný), Merklín – Losiná 2:3 (Kříž, Šobr – Votípka 3), Chlumčany – Přeštice B 3:1 (Milota, Syrovátko, Tomášek – Brada), Svat. Hrádek – Štěnovice 2:1 (Brabec, Štěpán – Boček), Strážov – St. Smolivec 2:1 (Kološ, Uruba – Trhlík).

14. Třemošná⋌ 7 1 0 0 6  8:20  3

Skupina C: Tlučná – Volduchy 4:1 (Nachtmann 2, Schejbal, Tyll – Rieger), M. Touškov – Plasy 6:1 (Karbusický 2, Voith 2, Anděl, Tobrman – M. Skuhrovec), Mýto B – Zbiroh 2:1 (Veverka 2 – Lukeš), Třemošná – ZČE Plzeň B 0:2 (Nemček, Macht), Nýřany – Radnice 0:0 (PK 4:5), Dobřív – Hrádek 1:3 (Sekyra – Valdhans, Nový, Hrubý), Bukovec – Kaznějov 1:4 (Valenta – Uher 3, Hyneš).