Klatovy – N. Strašecí 8:0
Klatovští byli od první do poslední minuty jasným pánem na hřišti. „Podali jsme hodně koncentrovaný výkon a soupeře jsme k ničemu nepustili. Podařilo se nám se konečně zklidnit v koncovce, což se pozitivně projevilo na celkovém skóre. Zklamala mě ale předvedená hra Nového Strašecí, které působilo odevzdaným dojmem," hodnotil kouč Klatov Milan Dejmek.
Poločas: 4:0. Branky: 5. a 61. Janda, 35. a 58. Říšský, 20. Krejčí, 32. Pavlovič, 65. Krásný, 71. Žáček. Rozhodčí: Vnuk. ŽK: 1:5. Diváci: 150.
Klatovy: Rojík – Žáček, Mészáros, Janda, Chirinciuc (74. Wágner) – Lhotka, Kotrba (68. Matějka), Pavlovič (61. Dolanský), Kadlec – Krejčí (58. Krásný), Říšský (72. György). Trenér: Milan Dejmek.

Třeboň – ZČE Plzeň 1:2
Vyrovnané utkání rozhodla chyba domácích ke konci
duelu, kdy Bednář vypíchl míč soupeři a poté v přečíslení dva na jednoho předložil míč Peterkovi, který se nemýlil. „Pro nás jsou to strašně důležité body. Třeboň potrápila i týmy z prvních míst tabulky a rozhodně nepůsobila na hřišti odevzdaným dojmem. Její tým má kvalitu a nějaké body určitě získá," řekl k utkání kouč Petřína Radek Vodrážka.
Poločas: 1:0. Branky: 42. Přibyl – 49. Bendl, 79. Peterka. Rozhodčí: D. Vodrážka. ŽK: 1:1. Diváci: 150.
ZČE Plzeň: Pfleger – Feiferlík (74. Fillinger), Světlík, Zoubek, Bendl (60. Chocholatý) – Vohrna, Šulc, Papáček (90+2. Ječmen), Bednář (90. Macht) – Lisý – Peterka (87. Šimáně). Trenér: Radek Vodrážka.

Čížová – Doubravka 0:2
Senco se popasovalo s malým hřištěm s nekvalitním pažitem na výbornou a po brance Rótha po centru od rohového praporku se mohlo radovat z vítězství. „Přizpůsobili jsme hru a taktiku hracím podmínkám. Hráli jsme hodně dobře dozadu a soupeře jsme k ničemu nepustili. Hráči odvedli hodně slušný a bojovný výkon. Je to pro nás dobrý odrazový můstek do dalších zápasů," řekl spokojeně nový kouč Senka Aleš Jindra.
Poločas: 0:1. Branky: 40. Róth, 90. Soukup. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 2:2. Diváci: 80.
Doubravka: Turek – Kuťák, Knakal, Novák, Krejčí – Vyleta, Morávek, Brabec (84. Soukup), Ungr – Švec, Róth (75. Sýs). Trenér: Aleš Jindra.

Rokycany – J. Hradec 2:2
Rokycanští měli proti Jihočechům utkání dobře rozehrané, ale následně se jim nepodařilo z dalších šancí zpečetit vítězství. Hosté naopak z minima příležitostí vytěžili maximum a odvezli si domů cenný bod.
PK: 5:3. Poločas: 1:0. Branky: 30. a 49. Kropáček – 65. Svoboda, 84. Koutný. Rozhodčí: Zadinová. ŽK: 4:1. Diváci: 150.
Rokycany: Vild – Klír, Špic, Grambal, L. Aubrecht – Hereit, Procházka – Kropáček, P. Aubrecht (71. Černý), Spěváček (75. Heller) – Jindřich. Trenér: Pavel Aubrecht.

16. Třeboň⋌ 8 0 0 0 8  3:18  0

Ostatní výsledky 8. kola divize: Aritma – Motorlet 2:2 (PK: 10:11, 1:1, 2. Volek, 3. Kabele – 37. a 90+3. Ptáček), Hořovicko – Č. Krumlov 5:2 (2:0, 18. a 73. Rampa, 22. Mojdl), 77. Hájek, 81. Kaufman – 63. a 79. Beránek), K. Vary – Milevsko 3:0 (17. Polom, 33. Psohlavec, 74. Geňo), Sedlčany – M. Roudné 4:2 (52. a 91. Pešek, 36. Němec, 70. Kvěch – 54. Jasanský, 76. Turek).