SK Zápy – TJ Jiskra Domažlice 2:1 (0:0)
Utkání se hrálo na trávníku, který byl hodně na hraně regulérnosti, byl měkký a podmáčený a v průběhu utkání ho několikrát zasypala buď dešťová přeháňka, a nebo sníh. Úvodní šanci utkání měl v šesté minutě Roubal, kdy využil nepřesné rozehrání Pavlíka, ale nestačil důrazně zakončit. O dvě minuty na to vysunul Fořt Brauna, který z pravé strany z hranice šestnáctky mířil k bližší levé tyči, kde Straka míč s námahou vyrazil zpět na šestnáctku. Tam se k míči dostal Mužík a technickou střelu k levé tyči našel připraveného brankáře domácích.

Tlak Jiskry pokračoval, v 9. minutě Mužíkův roh z pravé strany i Braunovu hlavičku k bližší levé tyči Straka vyrazil. V 11. minutě na druhé straně trestný kop Kalivody prosvištěl kolem branky, míč se postupně dostal k domácímu Jelínkovi, který z 22 metrů mířil k levé tyči. Ránu Šiman vyrážel. O pět minut na to byl faulován. Po rozehrání trestného kopu Mužíkem si naběhl Bauer a hlavičku musel Straka vyrazit na roh. Ve 23. minutě rozehráli po ose Mužík – Vůch, Fořt hledal míč před brankou , ale domácí ho uklidili na roh. Mužík pak míč poslal na hlavu Fořta, který mířil opět k levé tyči, kde byl Straka. V 25. minutě nebezpečně střílel domácí Doležal kousek vedle pravé tyče po přihrávce od Hakla. Ve 29. minutě chtěl vracet malou domů Beránek, míč ale na nerovném terénu vystihl Jelínek a vše musel hasit odkopem Hradecký.

Po půl hodině hry vysunul Mužík, Vůcha ale jeho tvrdou střelu k zakleté levé tyči Straka kryl. Ve 37. minutě přišla tutovka hostů. Čada se po levé straně dostal přes Kalaše, přihrál do malého vápna, kde Roubal netrefil odkrytou branku, ale nohu obránce Pavlíka. Ve 40. minutě střílel Kalivoda vedle pravé tyče. V závěru poločasu zastavil rodící se brejk nesmyslně postranní sudí Kouba.

Druhý poločas začali hosté výborně. Ve 49. minutě se k míči dostal Mužík a střelou z 20 metrů do levého horního rohu vyhnal pavouky se sítě Straky 0:1. V 51. minutě nacentroval z levé strany Hakl na Kalaše na hranici malého vápna, ale ten nestačil zakončit. Osm minut na to střílel Mužík z 16 metrů, ale jeho střelu mu zadáci zblokovali na roh. V 67. minutě se po levé straně dostával Kalaš, obíhal Brauna a upadl. Bez Braunova zásahu nepřesný sudí Rejžek nařídil k překvapení hráčů i diváků penaltu, kterou proměnil Kalivoda v 69. minutě na 1:1.V 79. minutě rozehrál Kalivoda příčně na Pavlíka, který dalekonosnou střelou z 38 metrů k pravé tyči otočil na konečných 2:1.V 84. minutě se k odraženému míči dostal Mužík, ale mířil vedle pravé tyče. V závěru šel z brány Šiman, ale otřeseným hostům už se vyrovnat nepodařilo.⋌ (poj)

Řekli po utkání

Záložník Lukáš Roubal, Jiskra Domažlice: „Věděli jsme, že to bude náročné utkání na malém hřišti, těžkém terénu a proti kvalitnímu soupeři. Do utkání jsme vstoupili dobře, první půli jsme byli lepší, měli šance, které jsem bohužel neproměnil. Do druhé půle jsme vstoupili nejlépe, jak jsme mohli. Dali jsme gól a měli zápas ve svých rukou. Poté to vzal do svých rukou sudí, který pomohl Zápům vymyšlenou penaltou, a nakonec ještě dali domácí branku, při které jsme neobsadili hráče, a ten to trefil krásně, bohužel. Prostě jsme opět doplatili na neproměňování hlavně mých šancí, kdybych je dal, brali jsme tři body my."

SK Zápy: Straka – Hakl, Pavlík, Doležal M., Kovařík, Jelínek (89. Bejbl), Svoboda, Putz, Kalaš (90. Petržílka), Kalivoda (84. Jemelík), Hejný . Trenér: Michal Mašek
TJ Jiskra Domažlice: Šiman – Chocholoušek, Braun, Bauer, Beránek, Vůch, Čada, Mužík, Roubal (46. Špírek), Hradecký (86. Javorský), Fořt.Trenéři: Zdeněk Michálek a Pavel Vaigl.
HR: Rejžek – Průcha, Kouba. DFA: Schröterdad. ŽK: 1:1 (61. Svoboda – 89. Javorský). Diváků: 110.