FK Tachov – SK Zápy 4:1 (3:0)

Do utkání lépe vstoupili sebevědomější hosté, ale brankáře Houdka vážněji neohrozili. Stejně tomu bylo na druhé straně, kdy stojí za zmínku jen trestný kop Knakala, který Doležal s námahou vyrazil. Vše podstatné se začalo odehrávat až od 24. minuty. Skóre utkání otevřel po rohovém kopu Hrdličky nejmenší hráč v šestnáctce Stružka – 1:0. Stejný hráč se dvě minuty na to prodíral obranou, ale byl nedovoleně zastaven. Následný trestný kop poslal Hrdlička mimo tyče. Hosté měli blízko k vyrovnání ve 31. minutě. Na poslední chvíli zastavil Jelínka skluzem Ruda. Ve 38. minutě přišel dlouhý aut Knakala, Dvořák ho prodloužil a míč do sítě usměrnil Matas – 2:0. Hosté mohli ve 42. minutě snížit, ale Knakal po vlastní chybě míč vykopl z brankové čáry. Minutu před poločasem se po akci Dvořáka dostal za obranu Hrdlička a obloučkem si „vychutnal" gólmana.

Druhý poločas začal náporem hostů, Tachov několikrát podržel Houdek, ale v 56. minutě kapituloval po hlavičce Kalaše. Zápy nadále zlobily, měly převahu, ovšem jejich největší překážkou byl gólman Houdek. S blížícím se koncem zápasu tlak hostů otupěl a v 84. minutě jim vzal naději střídající Hudec.

Branky: 24. Stružka, 38. Matas, 44. Hrdlička, 84. Hudec – 56. Kalaš. Rozhodčí: Severýn. ŽK: 2:5. Diváci: 270.
Tachov: Houdek – Ruda, Matas, P. Šácha (79. Hudec), Knakal, Habart, Kravar, Hrdlička, Dvořák (88. Hána), Stružka (87. M. Šácha), Tříska (90. Marek). Trenér: Purkart.