Štěchovice – Domažlice 0:1
Hosté byli většinu zápasu lepším týmem, ujali se vedení a nakonec si domů odvezli i tři body. Už v 11. minutě skóroval po kombinaci domažlický Fořt, ale gól nebyl uznán pro údajný ofsajd. Domácí se k ohrožení branky soupeře téměř nedostávali. Po obrátce už Jiskra udeřila. V 60. minutě rozehrál volný kop Mužík, míč se dostal na levou stranu k Braunovi, který propálil houšť bránících hráčů i brankáře Sňozíka. Domácí potom ožili, ale Jiskru držel svými zákroky gólman Šiman. V 87. minutě mohl vítězství potvrdit Roubal, ale sám před Sňozíkem střílel jen do brankářovy náruče. I tak tři body zůstaly v držení Chodů.
Poločas: 0:0. Branka: 60. Braun. Rozhodčí: Makovička. ŽK: 1:0. Diváci: 160.
Domažlice: Šiman – Matějů, Chocholoušek, Bauer, Beránek – Roubal (90. Nerad), Došlý (84. Hradecký), Braun – Mužík, Čada – Fořt. Trenér: Michálek.

Tachov – Most 1:0
Tachovští si poradili s mladým týmem Mostu dirigovaným exligistou Gedeonem díky úspěšné akci z prvního poločasu, kdy skóroval Staněk. Domácí byli od začátku aktivnější, jenže Matas v šanci poslal míč nad branku a nepřesně střílel i Hrdlička s Kravarem. Hosté zahrozili v 17. minutě Hájkem, gólman Houdek však ránu vytěsnil na roh. Rozhodující moment přišel ve 24. minutě. Habart poslal míč do šestnáctky a Staněk ho usměrnil do mostecké sítě. Po přestávce se Most snažil o vyrovnání, ovšem obrana domácích byla pozorná.
Poločas: 1:0. Branka: 24. Staněk. Rozhodčí: Martínek. ŽK: 3:1. Diváci: 220.
Tachov: Houdek – Ruda (63. Folejtar), Matas, P. Šácha (83. M. Šácha), Knakal, Habart, Staněk, Kravar, Hrdlička (70. Tříska), Hudec, Dvořák. Trenér: Purkart.

20. Brozany⋌ 14  3 0 0 11 12:34  9

Ostatní výsledky: Chrudim – Žižkov 2:1 (18. Řezníček, 36. Rybička – 3. Diop), Vltavín – Brozany 2:0 (5. Podzimek, 57. Macháček), Králov Dvůr – Tábosko B 1:0 (59. Petr), Zápy – Kolín 3:0 (42.Kalaš, 44. Kalivoda – 77. Doležal), Benátky n. J. – Dobrovice 0:4 (6. Boček, 32, Vaj᠆gl, 45. + 1 Volf, 60. Osvald), Union 2013 – Písek 1:1 (34. Janda – 84. Held), Čáslav – Jirny 0:2 (61. Pávek, 89. Remeš), Benešov – Převýšov 2:1 (70. a 89. Laštovka – 7. Urbanec).