Start Tlumačov B – Loko Hostouň 2:1 (1:0)
Hned v úvodu se zničehonic ocitl sám před gólmanem Královcem hostující Kovařík, ale nepřekonal jej. Naopak domácí šli po čtvrthodině z brejku do vedení. Forst odcentroval a Čára z malého vápna skóroval – 1:0. Dvě minuty před koncem zakončil Tomášek po průniku zblízka jen do domácího gólmana, a když na druhé straně Kašpar místo přihrávky do jasné šance Řezníčkovi sobecky a nepřesně zakončil, šlo se do kabin za stavu 1:0.

Druhý poločas poznamenaly časté a hře neprospívající domluvy sudího Svičarského nedisciplinovaným hráčům i ´lavičkám´. V 52. minutě domácí po hlavičce Kovaříka zachránilo břevno. Po hodině hry byl v šestnáctce hostů faulován Čára, jenže Kašpar penaltu zahodil. Domácí to dlouho nemrzelo. O dvě minuty později napřáhl Malík a pojistil vedení Tlumačova – 2:0. Deset minut před koncem Tlumačovští z protiútoku překonali Seckého potřetí, ale vracející se Šinál gólu zabránil. S blížícím se závěrem převzali iniciativu hosté a z tlaku vytěžili nejprve trestný kop, při němž Královec tak tak vyboxoval Šinálův dobře mířený i kopnutý pokus na roh, a poté penaltu, když Josef Forst fauloval Tomáška. Šinál snížil na 2:1 a ze zápasu bylo rázem drama. Hosté se poté ještě domáhali jedné penalty a v nastavení hostující Jiří Forst trefil potřetí břevno branky Startu!

TJ Start Tlumačov B: Královec – Podestát, Kafka, Kašpar, Řezníček, Ticháček, Schleiss, Sladký, Čára, Malík, Forst. Na střídání: J. Hruška, Procházka, Selnar, Ibehej.
TJ Loko Hostouň: Secký – Tomášek, Lerch, Šindelář, Lešek, Kubů, Váchal, Frank, Šinál, Kovařík, Malý. Na střídání: Forst, Vokáč, Lang, Rampas, Bříza.