Poběžovice A – Sokol Mrákov A 0:6 (0:2)
Hosté převzali iniciativu hned od začátku zápasu. Poprvé se prosadili ve 12. minutě, kdy zatáhl míč po straně Tomáš Duffek, centrem našel nehlídaného Václava Duffka, který volejem z malého vápna nedal Knopfovi šanci – 0:1. Důležitým momentem byla 34. minuta, kdy se v jednom z mála protiútoků dostal do mrákovské šestnáctky Kabourek, míč si posunul dopředu, ale po následném skluzu soupeře se ocitl na trávníku, což rozhodčí Štěpán neposoudil jako faul. Domácí útočník si za protesty vysloužil žlutou kartu, a když dál pro sebe cestou na vlastní půli situaci komentoval, uviděl překvapivě žlutý kartonek podruhé a musel do sprch.

Od této chvíle vzaly jakékoli útočné ambice domácích za své, hosté se pevně chopili režie zápasu a bylo jen otázkou, kolik branek z narůstajícího tlaku vytěží. Z mnoha šancí se ale ujala až ta z poslední minuty poločasu, kdy po centru Pavla Konopíka usměrnil volejem z malého vápna míč do poběžovické sítě Tomáš Duffek – 0:2.

V úvodu druhého poločasu se ke střele z 20 metrů dostal domácí Václav Decker ml., ale minul a to bylo z domácího pohledu na dlouho vše, neboť začali opět úřadovat fotbalovější hosté. V 58. minutě si střihl pěkné sólo hostující Tomáš Duffek, udělal kličku i vybíhajícímu Kopfovi, ale těsně před střelou jej o míč obrali vracející se domácí zadáci. V 64. minutě si na dloubák Tomáše Duffka naběhl Lubomír Konopík, a přesto, že jej snad pošesté v utkání zradilo zpracování, míč se odrazil od dobíhajícího domácího Špringera do branky – 0:4.

Poběžovičtí neudrželi míč, byli tak pod stálým tlakem v pohodě hrajícího soupeře. Po jedné chybné rozehrávce se míče zmocnil hostující Lubomír Konopík, našel nabíhajícího Růžka a ten zvýšil na 0:5. Čtvrthodinu před koncem nejprve mrákovský Růžek přestřelil soupeřovu branku, ale v 81. minutě zatáhl míč hostující Lubomír Konopík, předložil jej nabíhajícímu Stýskalovi, který zvýšil na konečných 0:6. V závěru se dostal ke střele domácí Horský, ale přestřelil. ⋌(vok)

SK Poběžovice A: Knopf – Strasser (57. Špringer), Rybianský, Maier, D. Ticháček – Kneblík (81. Šperl), Antoš, Horský, Hruška (61. Decker ml.) – Kabourek, Němec.
Sokol Mrákov A: Korba – Rybár, Stýskal, J. Dufek, Schoř (61. Vozár) – T. Duffek, Kopecký, V. Duffek, P. Konopík (71. Eliáš) – Růžek, L. Konopík.