Chodov B – Mrákov B 2:4 (1:1)
Úvod byl vyrovnaný. V 16. minutě se na hranici vápna dostal k odraženému míči domácí Smazal a střelou k tyči poslal Tatran do vedení – 1:0. O devět minut později ale Mrákovští vyrovnali, když vystihli rozehrávku domácích a Zahrádkova střela skončila za brankovou čárou – 1:1. Poté se poločas takticky dohrával.

Ve 47. minutě se po kombinaci dostal k míči střídající Vítek a krásnou střelou poslal Mrákov do vedení – 1:2. V 58. minutě se pěkně trefil z přímého kopu Mlynár a Mrákov vedl už 1:3. O deset minut později domácí snížili, když si na centr naběhl do vápna Kapic a míč uklidil do branky – 2:3. V 89. minutě fauloval domácí L. Holar. Za následné nesportovní chování obdržel druhou žlutou kartu a červenou, takže putoval pod sprchy.

V nastavení oslabený Chodov dokázal zatlačit soupeře do vápna, mrákovští však obětavě bránili. V posledních sekundách utkání podnikl hostující Zahrádka výpad, ač byl na půlce faulován, dokázal dalekonosnou střelou trefit branku – 2:4.

Tatran Chodov B: Dolhý – Váchal, Frána, Konop, Šperl, L. Holar, Smazal, Kapic, Foist, Jankovec, Kobes. Na střídání: Svoboda, J. Holar, M. Lorenz, D. Lorenz.
Sokol Mrákov B: Spörl – Němec, Pivoňka, Švajner, Kabourek, Smazal, Pěchota, Mlynár, Veverka, Zahrádka, Fliegel. Na střídání: Vítek, Palovič, Příbek, Stýskal.
Branky: 16. Smazal, 68. Kapic – 25. a 90. + 3. Zahrádka, 38. Mlynár, 47. Vítek. ŽK: 4:4 ČK: 1:0 (89. 2xŽK L. Holar). HR: Zavadil – Helget, Rada. Diváků: 50. ⋌⋌(zav)