Slovan Kvíčovice – Hraničář Česká Kubice 1:4 (1:2)
Hraničář měl i bez kanonýra Krakeše od výkopu navrch. Veškeré snažení ale dlouho ztroskotávalo na jedenačtyřicetiletém Čížkovi. Kvíčovický ´Ochoa´ zazářil při střelách Strejce, Krumla a z metru na něj nevyzrál ani Lešek. Až po půlhodině ´odčaroval´ domácího hrdinu Olbert, který se počtvrté v životě trefil přímo z rohu – 0:1. Odpovědět mohl Klesa, ale z dorostu Jiskry půjčený gólman Krutina dobře přečetl hru a Forstův centr na volného spoluhráče ´sebral´ ze vzduchu. Když pak neuspěl střílející Piotrowski, protiútok hostů zakončil bombou z úhlu Strnad – 0:2. Slovan odpovídal brejky a tři minuty před obrátkou se dočkal. Špílmachr Panuška zatáhl balon, odcentroval, a Piotrowski hlavou snížil – 1:2.

Druhou půli zahájil souboj Leška s Čížkem, který vytlačil střelu na tyč a roh. O pět minut později však hluboko do obrany Kvíčovic pronikl Strnad, nahrál zpět Strejcovi, ten si posunul balon podél šestnáctky a propálil vše před sebou – 1:3. Poté, co Slovan přežil lob Strnada a střelu Stróže, oživil hru dvojím střídáním. Z toho, jak si ´to´ vzápětí domácí ´strčili´ přes celé hřiště, museli mít radost i gólman třetiligového Vltavínu Láďa Čaba a stoper Staňkova Petr Štverka na tribuně. Jenže Klesa tutovku spálil, a Pavlíkovu šanci o chvíli později zmařil Krutina.

V závěrečné desetiminutovce domácí na úkor obrany posílili ofenzivu. Ovoce to však nepřineslo, naopak. První závar ještě Kvíčovičtí přežili, přesto to na tribuně jen zahučelo, když Čížek řešil závar odkopem a jen těsně přitom minul vlastní branku. Hru na riziko po dvou minutách potrestal Strejc a po individuální akci zvýšil na konečných 1:4.

Slovan Kvíčovice: Čížek – Janeček (57. Mleziva), Volný (57. Procházka), Radim Červeňák, Radek Červeňák, Demitrov, Panuška, Forst, Klesa, Piotrowski (46. Pavlík), Dymek.
Hraničář Česká Kubice: Krutina – Lörincz, Paluch, Lešek, Kubr (75. Mai), Kruml (64. Dvořák), Strnad, Kalný (70. Malý), Stróž, Olbert, Strejc.
Branky: 42. Piotrowski – 27. Olbert, 34. Strnad, 48. a 82. Strejc. ŽK: 3:2. HR: Schwarz. Diváků: 72.