Chodov B – Tlumačov B 2:2 (1:0) na PK 7:6

Ve 32. minutě tlumačovští neuhlídali největší hrozbu domácích v podání kanonýra Kobese, který po akci na straně přihrál před branku Váchalovi, který poslal Tatran do vedení – 1:0. V 54. minutě zvýšil na 2:0 zmiňovaný kanonýr sám, když si zpracoval centrovaný míč a přelstil dva bránící hráče i gólmana Startu.

Jenomže hosté měli v závěrečné části utkání dost sil. V 67. minutě Peleška z pokutového kopu po faulu legendárního stopera Pfeifera s vizáží mušketýra snížil – 2:1. Domácí měli ještě dost šancí, aby zápas rozhodli, ale žádnou nevyužili. Trest se dostavil v 86. minutě, kdy domácí nedokázali pořádně prásknout do odkopu, hosté získali snadno míč a našli mezi obránci volného Forsta, který střelou o tyč vyrovnal – 2:2.

Utkání dospělo do rozstřelu. Souboj o druhý bod nezačal pro Chodov dobře. Nestárnoucí Pfeifer kopl penaltu způsobem, za který by to od něj samotného o jednu i dvě generace mladší spoluhráči schytali. Další exekutoři se ale činili. Když pak hostující Podestát trefil břevno, bylo srovnáno. Domácí si nakonec druhý bod zasloužili, jejich gólman Foist totiž málem vychytal Ticháčka a sáhl si i na střelu jednoho ze tří Procházků. ´Rozhodl´ hostující Selnar, který mířil nad bránu. ⋌(tau)

Tatran Chodov B: Foist – Konop, Pfeifer, Smazal, P. Pajma, Lorenz, Frána, Svoboda, Váchal, Kobes, L. Holar. Na střídání: Starinský, Zd. Pajma.
Start Tlumačov B: Královec – P. Procházka, Peleška, M. Podestát, Kafka, Ticháček, Schleiss, Malík, T. Procházka, Forst, Sladký. Na střídání: Krejčíř, Ibehej, J. Podestát, Selnar. ŽK: 2:1. HR: Rada. Diváků: 150.