Hraničář Česká Kubice – Sokol Krchleby 7:3 (1:2)
Krchlebští se pohybují v pásmu ohrožených sestupem, přesto úvod patřil jim. Do vedení šli zaslouženě po gólu Jílka. Domácí snící o postupu do I. B třídy po půlhodině vyrovnali Leškem, jenže po šesti minutách znovu inkasovali, když byl v jejich šestnáctce faulován Farkaš a sudím Zavadilem nařízenou penaltu Sekereš proměnil – 1:2. S domácími mohlo být ještě hůř, kdyby Koriťák ´nájezd´ proměnil.
Gólové hody druhé půle odstartoval po třech minutách hry důrazný Olbert – 2:2.

Zásadní pro další vývoj zápasu bylo, když kvůli zranění ze souboje s Olbertem musel odstoupit gólman hostů Chvátal. Obránce Regála, jinak záložního brankáře Staňkova, který se narychlo postavil mezi tyče, v 56. minutě překonal znovu Lešek, a když patnáct minut před koncem duelu (jak jinak než pěkně) volejem ze třiceti metrů skóroval Kruml, bylo to 4:2.

Šest branek ale nebyla konečná, v rozmezí 82. a 84. minuty viděla čtyřicítka diváků gólovou smršť. Nejprve se do střelecké listiny zapsali domácí Krakeš a vzápětí po něm K. Strejc. Po inkasovaném gólu na 6:2 se jali ´kanárci´ rozehrát, míč dostal na půlkruh Herman, který z 55 metrů vystřelil a kubický gólman Kadlec už to z penalty nedocouval. Míč skončil za jeho zády – 6:3. V nastavení uzavřel už tak bohatý účet zápasu na konečných 7:3 střídající ´dobíječ´ soupeřů Strnad.

Tuto sobotu však Kubičtí nemohli využít výraznější pomoci hráčů domažlické Jiskry, která ve stejnou dobu hrála zápas s rezervou Rokycan, a nečekaně prohráli v Pocinovicích těsně 0:1.

TJ Hraničář Česká Kubice: Kadlec – Lorinc, Neumann, Paluch, Kubr – Strejc, Kruml, Kubica, Lešek – Olbet, Krakeš.
TJ Sokol Krchleby: Chvátal – Doležal, Lorenc, Regál, Krutina – Gill, Sekereš, Herman, Koriťák – Farkaš, Jílek.