Start Bělá – Sokol Pocinovice 6:1 (3:0)
Domácí do zápasu vlétli jako ´migy´. Soupeře předčili co do rychlosti i důrazu. A když jim hosté zejména po stranách nechali volno, využili toho. Skóre hned v úvodu otevřel po nájezdu už zmiňovaný Braun – 1:0. Přes řadu šancí Bělé se stav měnil až ve 33. minutě, kdy si Braun orazil s Černým a nechytatelnou střelou pod břevno zvýšil na 2:0.

Hosté se do té doby dostali maximálně po šestnáctku. Výjimkou byla 35. minuta, kdy pěknou kombinaci zakončil Štěrba, ale Tomáš Jarina jej vychytal. Před koncem poločasu získal míč Landrgott, centrem našel osamoceného Bořila, který se nemýlil – 3:0. Z dalšího obléhání brány Pocinovic už nebylo nic.

Kde první poločas skončil, druhý začal. Aktivní Bořil ale pálil vedle, stejně jako Landrgott po centru Černého. A tak se osmělili i hosté. Domácí gólman se musel hodně snažit, aby z růžku své brány vytlačil trestný kop Pavlíka. Po hodině hry se Pocinovičtí dočkali zásluhou Kohouta – 3:1.

Domácí se v odpovědi znovu vrhli do útoku, Jarinův trestný kop se pokoušel marně dostat za Jakušova záda Landrgott, tentýž hráč o chvíli později centrem vybídl ke skórování Brauna, ale tomu nebyl gól daný ve skoku hlavou uznán pro ofsajd. V dalších minutách se hrálo nahoru dolů. Pocinovický Jehlík potáhl míč po straně, odcentroval jej do vápna, kde se k zakončení dostal Švůgr. Ke smůle hostů trefil brankáře a od něj břevno.

Tyč vzápětí nastřelili i domácí. Ti v 73. minutě zahrávali rohový kop, kombinací se dostali do šestnáctky, kde pocinovický Černý fauloval pronikajícího Jarinu a byl vyloučen. Penaltu proměnil Nový – 4:1. Vzápětí oslabení hosté inkasovali znovu, když Jarina vybídl Jakuba Černého a ten uklidil k tyči – 5:1. Tato dvojice byla i u poslední gólové akce zápasu. V 82. minutě Jarina přihrál Černému, ten centrem našel Mothejzíka, jenž zvýšil na konečných 6:1.

Start Bělá n. R.: T. Jarina – Strouhal, Cingroš (52. P. Jarina), Frank, Jak. Černý, Jiří Černý, Landrgott, Bořil, Iščenko (66. Nový), Pustovojt, Braun.
Sokol Pocinovice: M. Jakuš – Černý, Bočan ml., Franěk, Sokol, Pavlík, L. Jakuš (35. Kohout), Štěrba, Švůgr, Macháček, Jehlík.