Osvračín A – Česká Kubice 2:2 (1:0) na PK 6:7
Lépe do zápasu vstoupili ´hraničáři´, kteří hrozili především střelami z dálky. Ty musel krýt náhradní brankář Wanke, protože domácí jednička Řezníček strávil víkend na dovolené. Postup času se hra pomalu vyrovnávala a šance byly k vidění na obou stranách. V 15. minutě přišla pro domácí tvrdá rána, když musel kvůli zranění střídat domácí kapitán Černý a ze sestavy tak vypadl už druhý důležitý článek. I v této sestavě se však v závěru poločasu po rohovém kopu trefil tradičně hlavou snajpr Bukovský a poslal Osvračín do vedení.

Do druhého poločasu vstoupili osvračínští především s cílem neinkasovat, což se jim dlouho dařilo. Z protiútoků naopak mohli častokrát skórovat, své šance však především Janka nedokázal proměnit. Pravidlo nedáš, dostaneš naplnil Kubica, když vyuil závaru v šestnáctce Osvračína a v pádu dopravil míč do sítě – 1:1. Následně bylo na hřišti hodně dusno a rozhodčí Rada měl plno práce s uklidňováním hráčů. Nervy na uzdě neudržel kubický obránce Kuráž, který se musel po druhé žluté kartě poroučet ze hřiště. Pár minut před koncem dokázal vsítit druhý gól hostů Strejc a když musel po druhé žluté kartě do sprch i domácí M. Duchoň, s osvračínskou podzimní neporazitelností to vypadalo špatně. V jednom z posledních útoků zápasu se ale dokázal prosadit Janka a zápas tak musely rozhodnout pokutové kopy.

Při penaltách se střelci činili, rozhodla až 7. série. V té hostující gólman chytil penaltu Z. Duchoně a druhý bod tak putoval na Kubici. Osvračín si prodloužil sérii neporazitelnosti na čtyři zápasy.

Branky: Bukovský, Janka – Kubica, Strejc. ŽK: 3:5 ČK: 1:1 . HR: Rada. Diváků: 80.⋌(tmu)