Město Touškov – Kdyně 2:5 (0:2)
Začátek zápasu patřil Touškovu, ale jeho akce končily většinou před šestnáctkou a se střelami si poradil spolehlivě chytající Horáček. Ve 20. minutě se osmělili hosté, konkrétně K. Šmejkal, který se pokusil z půlky hřiště zaskočit soupeřova brankáře, ale lob skončil těsně vedle pravé tyče. O pět minut později právě Šmejkal zakombinoval s Hamorem, druhý jmenovaný zpoza šestnáctky vystřelil k tyči a gólman neměl nárok – 0:1. Ve 33. minutě to bylo už 0:2, když si domácí srazili prudký centr Knauera do brány. Pět minut před pauzou mohli domácí korigovat, ale efektní nůžky jednoho z útočníků těsně minuly pravou Horáčkovu tyč.

Po pěti minutách druhého poločasu zahrávali hosté rohový kop Šmejkalem, domácí odvrátili míč pouze zpět k Šmejkalovi a jeho centr zakončil K. Forst hlavou – 0:3. Poté přišel asi desetiminutový výpadek Kdyně, během něhož domácí v rychlém sledu dvakrát skórovali, jednou z brejku a podruhé hlavou na zadní tyči se prosadil Šiml. Následovalo několik střel, s nimiž si Horáček poradil. Asi rozhodující okamžik přišel v 71. minutě, kdy hostující Hula prošel středem hřiště přes dva hráče Touškova a z 30 metrů bombou do šibenice nedal gólmanovi žádnou šanci – 2:4.

O deset minut později byl ale tento hráč za zbytečný faul na půlce vyloučen. Hosté tak dohrávali v deseti. Konečnou podobu výsledku v nervozním závěru tak v 88. minutě dal svým druhým gólem v zápase nejlepší hráč hostů K. Forst, když využil chyby brankáře, jemuž míč vypadl, a on ho pohotově přehodil do protějšího rohu branky. Kdyňané si zaslouženou výhrou spravili chuť po domácím fiasku s Klenčím. ⋌(mk)