Meclov – Stříbro 4:7 (3:2)
První gól padl už v 6. minutě z kopačky hostů, ale domácí v rozmezí 10. a 11. minuty otočili po trefách Pavla Benušíka a Filipa Němce na 2:1. O deset minut později přidal třetí gól Matěj Vrána, který po ideální přihrávce Pačesného prostřelil křižnou střelou stříbrného gólmana – 3:1. Hosté se nevzdávali a hrozili z rychlých průniků po stranách. Ve 38. minutě vsítil gól meclovský Pačesný, ale rozhodčí jej pro údajný ofsajd neuznali. O dvě minuty později Stříbrští vyšachovali domácí obranu a snížili na rozdíl gólu.

Hostům vyšel úvod druhé půle, když už po sedmi hrách srovnali po rychlém protiútoku na 3:3. O šest minut později pronikl Němec do šestnáctky, kde ho fauloval gólman a nařízenou penaltu proměnil Pačesný – 4:3. V sedmdesáté minutě po trestném kopu hráči Stříbra opět vyrovnali na 4:4 a dalších osm minut poté šli v utkání poprvé do vedení. Následně nechtěl Václav Vilím nechat rozehrát Stříbrské trestný kop a uviděl z rukou hlavního sudího červenou kartu. Domácí poté vrhli veškeré síly do útoku ve snaze o vyrovnání. Filip Němec šest minut před koncem zápasu pronikl do šestnáctky, ale gólmanův faul zůstal nepotrestán. Dvě minuty nato hosté přidali šestý gól. V 88. minutě běžel sám na brankáře, ale střílel vedle. Na druhé straně platilo´nedáš, dostaneš´ – 4:7. Domácí poté dohrávali utkání o devíti, když v závěru utkání obdržel červenou kartu za protesty Vojta Kafka. ⋌(fai)

TJ ZD Meclov: Josef Dolejš – Jiří Pačesný, Martin Vilím, Josef Malík (Jan Dolejš), Lukáš Kružík, Jiří Beran, Roman Javůrek, Vojtěch Kafka, Pavel Benušík, Matěj Vrána a Filip Němec. Trenér: Jiří Vogeltanz, asistent: Tomáš Černý.
Branky: Benušík, Němec, Vrána, Pačesný – Bůžek 3, Tůma 2, Vitoň a Petrlák. Nejlepší hráči: Němec – Bůžek. HR: Kříž – Chejlava a Fanfule. ŽK: 2:3; ČK: 2:0. Diváků: 100.