Domažlice B - H. Týn 2:2 (0:1) na PK 1:3
„První poločas byli hosté o trochu lepší, měli i více brankových příležitostí. Ve druhém poločase se nám podařilo vyrovnat. Hráli jsme lepší fotbal, měli jsme i několik brankových příležitostí, hosty však podržel brankář Novák. Soupeř šel sice znovu do vedení, ale Korelus z přímého kopu vyrovnal," uvedl asistent trenéra domažlické rezervy Stanislav Hrnčíř. Při penaltách měli lepší nervy hosté a brali tak dva body.
Branky: 46. Hošek, 78. Korelus – 44. D. Novák z PK, 61. Čedík. Nejlepší hráči: Korelus – Šindelář. Rozhodčí: M. Volf. ŽK: 5:3. Diváci: 150.
Domažlice B: Krhoun – Korelus, Paluch (77. Strnad), Černý, Vísner, Waldmann, Šmirkl (11. Kalný), Lešek, Šimůnek, Hošek, Kubr. Trenér: Fořt.
H. Týn: J. Novák – Tarhaj, D. Novák, Foist (77. Černík), Čedík, Jurko, Šorna, Kordule, Doležal, Šindelář, Staroba. Hrající trenér: Staroba.

Holýšov – Vejprnice 0:0 (0:0) na PK 2:3
„Hrálo se vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Nás může mrzet nastřelená tyč, ale remíza je nakonec spravedlivá," uznal holýšovský sekretář Petr Třeštík.
Nejlepší hráči : Valachovič – Dufek. Rozhodčí: Klička. ŽK: 2:3. Diváci: 200.
Holýšov: Brych – Tyr, Šimka, Trhlík, Dostálík, Majlát, Schamberger, Valachovič, Hamerník (69. Staněk), Kubina (86. Vítek), Lukáš. Hrající trenér: Míčka
Vejprnice: Dufek – Heindl, Rada, Hora, Lhotka, Ufremund (78. Mrázek), Kristl, Kuhajda, Grätsch, Puhlovský, Paul. Trenér: Dejmek.

Rozvadov – Bolevec 3:1
„Zápas byl až na závěr utkání, kdy jsme soupeře už přehrávali, v poli vyrovnaný. Vytvořili jsme si však více šancí, i když některé z nich jsme neproměnili. O výsledku rozhodla naše lepší koncovka. Hosté ale byli houževnatí," ocenil hru Bolevce sekretář Rozvadova Libor Kolář.
Poločas: 1:0. Branky: 11. a 49. L. Viterna, 75. Čížek – 67. Pelnář. Nejlepší hráči: L. Viterna – Bublík. Rozhodčí: Mazán. ŽK: 2:2. ČK: 1:1. Diváci: 110.
Rozvadov: Benda – L. Viterna, Kabourek, Bronec, Slowik (83. Ivaščenko), Hobza, Malý, Janoušek, Žemlička (65. Feldéši), Hutta (87. Jedlička), Čížek. Hrající trenér: Bronec.
Bolevec: Krásl – Hibler, Humpál, Klečka (83. Kalčík), Fryček, Bublík, Matoušek, Marek (70. Stašek), Kadeřábek, Pelnář, Zítek. Trenér: Votípka.

Horažďovice – Černice 1:3
„Měli jsme v první půli několik šancí, ale nevyužili jsme. Soupeř naopak dokázal potrestat naše chyby v defenzivě a získal dvoubrankový náskok. Ve druhé půli jsme protivníka přitlačili a vstřelili kontaktní gól. Hosté však dali třetí branku a zaslouženě vyhráli," viděl zápas vedoucí domácího mužstva Richard Srb.
Poločas: 0:2. Branky: 62. M. Greger – 20. Laibl, 32. Nohava, 77. Stoilov. Nejlepší hráči: Vrzal – Stoilov. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 3:4. ČK: 70. Nauš – 87. Vlk. Diváci: 100.
Horažďovice: Macoun – Šedivý, M. Greger, Vrzal, Šanda, Jiří Sova, Vachuška, Melka, Jan Sova, Nauš, Forman. Trenér: Boř.
Černice: Daněk – Seman, Nádraský, Forman, Nohava (90. J. Mastný), Laibl, Hacker, Stoilov, Šlajs, Křen (46. P. Mastný), Vlk. Trenér: Daněk starší.

H. Bříza – Chotíkov 1:1 (1:1) na PK 4:5
První šanci zápasu měli domácí, ale nevyužili ji a vzápětí šli hosté do vedení. Horní Bříza pak po šesti minutách vyrovnala. "Oba týmy měly šancí na dva zápasy, remíza je nakonec spravedlivá," uvedl domácí sekretář Stanislav Kapr.
Branky: 19. Kuťák – 13. Šváb. Nejlepší hráči: Liška – Bejdák. Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:1. Diváci: 120.
H. Bříza: Liška – Sedlecký, Němeček, Zavadil, Netáhlo, Paukner Frána, Filipec, Příhoda (70. Obořil), Mornštajn, Kuťák. Trenér: Michálek.
Chotíkov: Bejdák – Šváb, Fikar (75. Vacek), Kluska (35. Šlajs), Mar. Prais, Feiferlík, M. Míka, Hartl, Pechler, Šebek (65. Mašek), D. Míka. Trenér: Urbánek.

16. Žihle⋌ 5 1 0 0 4  6:13  3

I. A třída – program 6. kola: Doubravka B – Žihle (odloženo), Lhota – Luby 3:2 (Černý, Strejček, Kotrnoch – Kazněrčík 2), Nýřany – Pačejov 0:4 (Brůha, Klásek, Kubáň, Ticháček), Chodský Újezd – Staňkov 5:2 (L. Pikl 2, P. Pikl 2, Pešta – Jílek 2), Žichovice – Nepomuk 0:5 (M. Beran 2, Kozák, Váňa, Zajíc), Křimice – Stod 3:2 (Klement 2, Kohout – Terber, Tlustý), Slavoj Mýto – Svéradice 6:1 (Švejda 3, Hereit 2, Fišer – Chaloupka), Nýrsko – Ch. Planá 4:0 (Trefanec 2, Antonovics, Výtisk).

14. Klenčí⋌ 4 0 0 0 4  2:13  0

I. B třída – program 4. kola, skupina A: Milavče – volno, Kdyně – Bezdružice 7:0 (K. Šmejkal 3, K. Forst, Hamor, Janoušek, J. Šmejkal), Klenčí – Koloveč B 1:3 (Hromník – Lucák 2, Souček), Město Touškov – Postřekov 3:2 (Karbusický 2, Bouzek – Polák, Steinberger), Merklín – Dlouhý Újezd 4:4 (PK 7:8, Kubát, Liška, Voráček, Šobr – Dvořák 2, Havel, Hána), Přimda – Tlumačov 2:4 (Houser 2 – Hruška 3, Řezníček), Meclov – Stříbro 4:7 (Benušík, Němec, Pačesný, Vrána – Buzek 2, Petrák 2, Tůma 2, Vitoň).

14. Strážov⋌ 3 0 1 0 2  2:9   2

Skupina B: Košutka – Přeštice B 7:1 (P. Zikmund 2, T. Zikmund, Arnošt, Liška, Kryner, Džilič – Žíla), Chlumčany – Měčín 0:1 (L. Čejka), Štěnovice – Mochtín 4:1 (Belan 2, Dolejší, Volf – Dolejš), Chanovice – Dlouhá Ves 4:0 (Polena 3, Klásek), Žákava – Blovice 2:2 (PK 4:3, Váňa, Zoubek – Heřman 2), Strážov – Horažďovice B (odloženo), Starý Smolivec – Spálené Poříčí 2:0 (Eisman, Puškár).

14. Mýto⋌ 3 0 0 0 3  1:8   0

Skupina C: Plasy – Zbiroh 2:0 (Macháček, Jílek), Dynamo ZČE B – Mýto B (odloženo), Radnice – Kralovice 3:4 (Kořínek, Loukota, Rýdl – Purkar 2, Bulín, Lavička), Kaznějov – Příkosice 5:4 (Antoš, Fedorco, Lavička, Uher, Vinkler), Starý Plzenec – Chrást 2:1 (Fuja 2 – Holeček), Hrádek – Raková 1:1 (PK 5:4, Řepka – Bucha), Tlučná – Volduchy 3:1 (Němec, S. Škoda, Egermaier – Bron)