Rozvadov – Holýšov 1:3 (0:2)

Z utkání neuběhly ani dvě minuty, když Tyr zatáhl balon po straně, nacentroval před branku, kde se k hlavičce dostal Valachovič. Domácí brankář ji sice dokázal vyrazit, ale pouze k Šobrovi, který dorážkou z malého vápna skóroval a posadil hosty na koně – 0:1. Po čtvrthodině hry domácí chybovali na půlce, Valachovič se zmocnil balonu a Vítek spolu s ním přečíslení zakončil přesně – 0:2.

Ve 25. minutě mohl z trestného kopu snížit Jaroslav Malý, ale jedovku bývalého hráče Kolovče a Domažlic chytající kouč hostů Míčka vyrazil. Domácí pak přidali, ale v šanci vyhořela i ´věž´ Janoušek. Osm minut před koncem prvního poločasu zahrával Rozvadov roh, v tlačenici před brankou se strhla mela, v níž to schytal hostující Hamerník. Oplácel, sudí nakopnutí soupeře viděl a potrestal vyloučením. Holýšovští ve snaze uhájit vedení stáhli Vítka, za něj šel na ´plac´ defenzivnější Staněk.

Druhý poločas začal očekávaným náporem domácích, ale obětavě hrající hosté každé nebezpečí zažehnali. Co prošlo, skončilo buď mimo tyče, nebo to pochytal Míčka. Oslabení hosté bránili a sázeli na brejky. Bojovný a obětavý kolektivní výkon korunovali v 55. minutě. Dostálík unikl po lajně, odcentroval a Valachovičovu hlavičku domácí gólman neudržel. K dorážce se dostal opět Šobr a zvýšil na 0:3. S ubývajícím časem Rozvadovští vsadili vše na útok a v 78. minutě za to málem zaplatili, když si k parádnímu sólu vyšlápl stoper Majlát. Pronikl celým hřištěm , ale než stačil zakončit, připravil jej o balon vyběhnuvší gólman. Kýžený gól, jehož domácí po Čížkově dorážce nakonec přece jen dosáhli, už přišel pozdě.

Hosté ve zbývajících minutách střídáním takticky kouskovali hru a zápas zkušeně dovedli k zisku tří bodů.