TJ Přeštice – Slavoj Koloveč 3:4 (1:2)
Utkání mělo od začátku spád a v útočném snažení soupeři nepolevili ani v samém závěru, ba naopak, až do posledních sekund se hrál ´harakiri´ fotbal.

Na šance Pavlíka a T. Doška, které na úvod zmařil výtečný Růžička, domácí odpověděli Vacíkem. Postupem času ale lépe kombinující hosté získávali převahu. Ve 33. minutě Černohorský přihrál Lucákovi, ten využil darovaného prostoru, zasekávačkou si udělal volno a poslal hosty do vedení – 0:1. Když Pavlík ve 45. minutě zvýšil po individuální akci na 0:2, zdálo se být rozhodnuto. Jenomže domácí se nevzdali a ještě v nastavení snížili, když centr zprava poslal nádhernou hlavičkou do šibenice P. Bešta – 1:2.

Do druhé půle vstoupili koncentrovaněji hosté. Nakopnutý balon propadl až k Pavlíkovi a ten z dálky lobem překvapil Růžičku – 1:3. Jenomže o čtyři minuty později si při nájezdu domácích Tesař smolně srazil míč do vlastní brány – 2:3. To Přeštice povzbudilo. Hosté se museli bránit. V 72. minutě chybovali ve středu pole a střídající Tušek pěknou střelou vyrovnal – 3:3.

To hosty zdravě naštvalo. V 75. minutě měl T. Došek na kopačce gól, ale Růžička jeho ránu skvěle vytěsnil na roh. Kadlec od praporku poslal balon znovu na T. Doška a na jeho hlavičku už domácí brankář neměl nárok – 3:4. Ve zbytku utkání se hrálo nahoru dolů. O něco více šancí měli domácí, gól však mohly vstřelit oba týmy. Jenomže gólmani jakoby chtěli vyvrátit mínění diváků, že za takového šera už nemohou nic vidět, a míč už za svá záda nepustili… 

Poločas: 1:2. Branka: 45. P. Bešta, 52. vlastní, 73. Tušek, – 33. Lucák, 45. a 47. Pavlík, 76. T. Došek. Nejlepší hráči: Růžička – Pavlík. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 0:2. Diváci: 260.

Přeštice: Růžička – Gruszka (78. Lecjaks), Duchek, Turek (86. Míšek), Zoubek, Bouc, Zdeněk, Gerstner, Vacík (68. M. Bešta), Šindelář (57. Tušek), P. Bešta. Trenér: Kraus.
Koloveč: P. Fillinger – Tesař, L. Došek, Milota, Lucák (85. Šlajs), Baxa, Černohorský, T. Došek, Fillinger, Pavlík , Kadlec. Trenér: Hirschl.