FC Dynamo H. Týn – Dynamo ZČE 1:1 (1:1) na PK 6:7
Hráči ex-divizního Dynama ZČE na soupeře vletěli a od první minuty se hrálo na polovině domácích. Jejich těžce zkoušená defenziva stačila odolávat do 11. minuty, pak stupňující se tlak přinesl aktivnějším hostům kýžený úspěch, když z blízka skóroval Vohrna – 0:1.

Hosté i nadále tlačili, ale domácí obrana dobře organizovaná Starobou a s výborným brankářem Novákem v klidu a pohodě další šance soupeře zlikvidovala. Ve 35. minutě, při jednom z ojedinělých útoků domácích, se probojoval do pokutového území Radek ´Kozel´ Šindelář, a míč z jeho kopačky zastavila ruka hostujícího obránce. Sám Šindelář si pak postavil míč na značku pokutového kopu a bezpečně proměnil – 1:1. V tu chvíli asi nikdo z přítomných nevěřil, že do konce utkání už žádný další gól nepadne.

Vyrovnání s hosty poměrně dost zatřáslo, a tak po zbytek prvního poločasu viděli diváci vyrovnanější partii.

Ve druhém poločase se očekával velký tlak hostí, ale domácí obrana hrála v klidu, a pokud něco prošlo, domácí branku ochránil Novák, který přiváděl hostující střelce k zoufalství. A kdyby domácímu Faloutovi již nedocházely v 82. minutě síly při brejku do otevřené obrany hostí, mohlo být překvapení stopocentní.

Při konečném hvizdu hlavního rozhodčího tak zazněl na adresu domácího Dynama po delší době potlesk. Za bojovnost, urputnost a vytrvalost si ji jako jeden muž zasloužila celá jedenáctka.

O dalším bodu rozhodoval penaltový rozstřel. Hlavní série skončila výsledkem 4:4, když jejím hrdinou se stal domácí brankář Novák. Nejprve sám branku netrefil, ale následně chybu napravil, když jednu ze střel hostí kryl. Utkání tak rozhodla až osmá dvojice, když domácímu Davidu Novákovi brankář hostí střelu kryl, ale brankář domácích stejné štěstí neměl. ⋌(hf)

FC Dynamo H. Týn: Novák J. – Konopík, Novák D., Staroba, Šorna, Foist, Šperl, Doležal, Šindelář R., Čedík, Falout. Hr. trenér: Staroba Zdeněk.
Dynamo ZČE Plzeň: Příhoda – Světlik, Šulc, Papáček, Vít, Levý, Škarda (46. Peterka), Vohrna (72. Macht), Hejnal (58. Meszáros), Chocholatý, Lisý. Trenér: Kural.
HR: Šiška Pavel, asistenti Bogdan Gabriel a Burda Miloš. DS: Aubrecht Josef. ŽK: 1:1. Diváci: 80.