Jiskra Domažlice – TJ Přeštice 5:2 (0:0)
Jiskra se do soupeře pustila s vervou, ale ten pozorně bránil, a tak si domácí moc vyložených příležitostí nevypracovali. Ve 38. minutě byl faulován ve vápně hostí Tumpach, ale píšťalka sudího Hájka zůstala němá. Z nepřesných zakončení se v úvodní pětačtyřicetiminutovce nakonec nic neurodilo a poločas skončil 0:0.

Druhá půle začala pro Jiskru šokem. Ve 46. minutě dostal Baranec ideální přihrávku mezi stopery a přehodil vybíhajícího Krutinu – 0:1. Domácím chvíli trvalo, než se vzpamatovali, ale poté hosty zatlačili. V 50. minutě se Tumpach zorientoval v pokutovém území nejlépe a z 8 m vyrovnal – 1:1. Tento gól Jiskru nastartoval k ještě větší aktivitě a na branku hostů se valil jeden útok za druhým.

V 61. minutě převzal za půlicí čárou míč Major, obešel tři soupeře a střelou podél brankáře poslal Jiskru do vedení – 2:1. Za tři minuty bylo ještě veseleji, to když Tumpach střelou z otočky z hranice vápna trefil levý roh branky hostí – 3:1. V 70. minutě předvedli domácí krásnou akci na jeden dotek, ale na jejím konci Dufek mířil vedle. To si vzápětí trochu vynahradil, když rychle rozehrál trestný kop, Matulka vyhrál souboj s brankářem a pohodlně zvýšil do prázdné branky – 4:1.

Po této brance Jiskra trochu povolila a ke slovu se po dlouhé době dostali hosté. Z tlaku však vytěžili jen několik rohů. Jiskra inkasovala po zbytečné ztrátě na obranné polovině, kdy se prosadil Kohout – 4:2. To domácí opět probudilo, ale Konůpka, Zíma ani Tumpach brankáře hostů nepřekonali. Poslední slovo měl agilní Konůpka, který si pohrál se dvěma obránci a křížnou střelou stanovil konečný výsledek – 5:2. ⋌(for)

Ohlasy po utkání:

„Do zápasu, který se hrál za hustého deště, jsme nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy. Hojda, Kalný a Buršík jsou se školou v Chorvatsku, Korelus je po otřesu mozku. Chvíli nám trvalo, než si nové složení obranné a záložní řady sedlo, ale pak jsme měli zápas plně pod kontrolou. Škoda neproměněných příležitostí v první půli. Po vstupu do druhé půle jsme sice hned v první minutě inkasovali, ale pak jsme měli místy až drtivou převahu, kterou jsme také vyjádřili brankově. Dali jsme pět branek, ale mohli jsme jich dát ještě víc. Hosté, dokud jim síly stačily, byli dost nepříjemným soupeřem," shodli se trenéři Jiskry. ⋌(for)

Jiskra Domažlice: Krutina – Svoboda, Stróž, Zíma, Žák – Major, Matulka, Dufek, Konůpka – Nechoďdomů, Tumpach.
Střídali: Čadek, Smazal. Trenéři: Steinbrücker, Forro.