Jiskra Domažlice B – ZKZ H. Bříza 1:1 (1:0) na PK 4:2
Domácí začali aktivně. V 9. minutě převzal Špírek na polovině hřiště balon, pronikl přes protihráče a z 19 metrů trefil tyč. K balonu si seběhl Vondráček, vrátil jej zpět na Špírka, jehož druhý pokus gólman Liška s námahou vytlačil na roh. Na druhé straně se do stoprocentní šance dostal Chocholatý, když hosté využili špatné rozehrávky Waldmanna ve středu hřiště. Jenomže tváří v tvář Švihoříkovi překopl branku. Ve 29. minutě poslal Jiskru přesnou střelou z 23 metrů do vedení agilní Špírek – 1:0. Domácí měli častěji balon na kopačkách, snažili se o kombinaci. Hosté pozorně bránili a vyráželi k brejkům, ale skóre se už neměnilo.

Do druhé půle vstoupili aktivněji opět domácí. Ve 49. minutě potáhl míč Černý, přihrál Špírkovi, který z 25 metrů pálil vedle branky hostů. Na druhé straně střílel Filipec, ale Švihořík byl na místě. V 57. minutě neuznal rozhodčí Bogdan branku hostům, když Filipec vysunul Kuťáka do ofsajdu, což neušlo pozornému pomeznímu Kastlovi. Pak Chocholatý střílel ze sedmnácti metrů nad branku. Na druhé straně se k tvrdé střele dostal Vondráček, ale Liška byl na místě. Třiašedesátá minuta přinesla trestný kop hostujicího Chocholatého, ale mířil těsně nad. Vzápětí vysunul ideálně Šimice po levé straně Kuťáka, který mířil vedle levé tyče brány domácích. Tlak Horní Břízy rostl, nejprve Paukner trefil břevno, potom mu Švihořík vyrazil povedenou hlavičku do levého horního rohu.

Do třetice se ovšem Paukner nemýlil. V 77. minutě vysunul po levé straně Kuťáka, ten se u rohového praporku prosadil přes Waldmanna, vrátil balon na šestnáctku Pauknerovi, kterého bránili Javorský a Vondráček tak nedůsledně, že se okolo nich obtočil a přesnou střelou k tyči nedal gólmanovi šanci – 1:1. Po tomto vyrovnání měl ještě stoprocentní šanci střídající Tumpach, který po ideálním pasu z pravé strany trefil levou tyč branky hostů. Po devadesáti minutách skončilo utkání 1:1.

V penaltovém rozstřelu byli za Benfiku úspěšní Špírek, Waldmann, Vondráček a Javorský, naopak brankář Švihořík neproměnil. Za hosty dali Kuťák a Paukner, ale Filipce a Mornštajna Švihořík vychytal. ⋌(poj)

Ohlasy po utkání:

Obránce Jakub Šimůnek, Jiskra Domažlice B: ,,Přišlo mi to dnes strašně utahané, ze začátku jsme byli líní běhat, ale přesto jsme šli do vedení a Horní Břízu jsme přehrávali. Druhý poločas jsme začali špatně, soupeř nás tlačil, až dal zasloužený gól. Sice jsme se to pak pokoušeli zvrátit, ale nepovedlo se. Penalty jsou o štěstí, které se tentokrát přiklonilo na naši stranu. Myslím, že jsme moc spoléhali na hráče z ´áčka´, svoji roli sehrála nesehranost mužstva." ⋌(poj)