Dynamo ZČE – Koloveč 3:1 (1:1)

Kolovečtí v dopoledním čase podali snad dosud nejhorší výkon, přesto šli do vedení. Ve 37. minutě jim vyšla jedna z mála ukázkových akcí zápasu, Kadlec si pěkně a hlavně přesně narazil s Lucákem a skóroval – 0:1. V samém závěru poločasu však hosté chybovali, domácí gólman dlouhým výkopem našel kanonýra Lisého a ten ukázal, jak se klátí modly – 1:1.

Do úvodu druhé půle ještě hostující kouč Hirschl poslal Černohorského, který si o přestávce stěžoval na zdravotní obtíže. A udělal dobře, právě Černohorský před střídáním v 55. minutě stihl zařídit penaltu, jenomže kanonýr T. Došek na brankáře Plzeňanů nevyzrál. Vzápětí hostující Pavlík ztratil na útočné polovině míč, následoval brejk, který hosté hasili faulem v šestnáctce, a domácí kapitán Bednář pokutový kop řešil lépe, než předtím Došek – 2:1.

V 75. minutě hosté poslali do hry vše, co ještě mohli, tedy dva mladé obránce Gabriela se Šlajsem. Přeskupili síly a pokusili se o vyrovnání. Udeřilo však na druhé straně. Domácí nákopem z vlastní půlky opět našli vpředu rozběhnutého útočníka, jeho hlavičku ještě Fillinger vyrazil, ale na dorážku Škardy nedosáhl – 3:1.

Kolovečtí mohou odčinit zaváhání ve středu od 17:00 hodin v dohrávce se Zručí.