TJ ZD Meclov – Sokol Milavče 3:4 (3:2)
Oba soupeři se do sebe pustili zhurta. Na šanci Němce odpověděli hosté Copákem, který se několikrát zprava dostal do zakončení. Po čtvrthodině ale udeřilo na druhé straně. Meclov poslal do vedení Vrána, nová posila – 1:0.

Za tři minuty bylo srovnáno. Martin Šot ve své poslední akci před střídáním vybídl mladšího bratra Jakuba, ale jeho tvrdou ránu gólman Dolejš vyrazil na roh. Po jeho rozehrání se k míči dostal Krčma, probil se přes Kafku až do vápna a zavěsil – 1:1.

Po půlhodině hry šli domácí znovu do vedení. Beňušík vypálil z dálky, milavečský gólman Královec míč neudržel v rukavicích a nestřežený Němec pohodlně dorazil – 2:1. Jenomže po osmi minutách bylo znovu vyrovnáno. Hranaiovu ránu ještě Dolejš vytlačil, ale jen k Wendlovi, který přihrál do strany Pustinovi a útočník ze zahořanské farmy Milavčí se zbavil stopera Vogeltanze, poté i Vilíma a skóroval – 2:2.

Zbylých sedm minut z první půle patřilo domácím. Němcovu šanci po brejku Berana ještě Královec s pomocí Staubera zlikvidoval, při dalším závaru už ale kapituloval. To se díky většímu důrazu domácích ve vápně soupeře dostal míč ke Kafkovi a ten prostřelil vše před sebou – 3:2.

Do druhé půle ale důrazní hosté vletěli a zasypávali Dolejše střelami ze všech pozic. Domácí gólman se činil, pět až šest gólových šancí pochytal, ale na střelu Staubera v 53. minutě byl krátký – 3:3. Zvrat nastal deset minut před koncem, kdy křížnou střelou k tyči zajistil Milavčím třetí výhru v řadě Hranai – 3:4.

Milavče tak zůstávají jediné neporažené, Meclov na první vítězství teprve čeká.