TJ Přeštice – Jiskra Domažlice 2:5 (1:3)
Jiskra do zápasu vlétla jako uragán. Hned po rozehrávce si míč vyměnili stopeři, Stróž posunul míč na Dufka, který první ´českou´ uličkou přihrál Buršíkovi, a ten po pětadvaceti vteřinách poslal Jiskru do vedení – 0:1.

Hosty tato branka uklidnila. Dál měli míč pod kontrolou a domácím ho moc nepůjčili, ale výsledkem byli pouze nepřesné střely Dufka a Tumpacha. Druhý jmenovaný v 8. minutě dostal míč od Hojdy za obranu, v souboji s domácím gólmanem byl důraznější a do prázdné branky zvýšil – 0:2. Ve 12. minutě postrádala přesnost střela Svobody. Ve 14. minutě Buršík oplatil Dufkovi přihrávku na první branku. Dufek obešel i brankáře a střelou do prázdné branky navýšil na 0:3.

Po výborné čtvrthodině Jiskra i pod dojmem svého náskoku a bezmocnosti domácích polevila. Dál měla míč častěji na kopačkách, ale Konůpkovi a poté i Tumpachovi chyběla přesnost v zakončení. V 26. minutě se poprvé dostali ke slovu domácí, ale střela šla daleko od branky Domažlic. O tři minuty později už ale musel Krutina zasahovat. Ve 42. minutě se domácí po chybě hostů v rozehrávce dostali do šance a dokázali snížit – 1:3.

I začátek druhé půle patřil Jiskře. Hned ve 47. minutě měl slibnou šanci Major, ale netrefil míč dobře. V 52. minutě však jeden z domácích nádhernou střelou z šestadvaceti metrů dostal Přeštice zpátky do hry – 2:3. Jiskra odpověděla nepřesnými střelami Konůpky, Tumpacha a pro ofsajd neuznaným gólem Dufka.

V 67. minutě hosté po hlavičce Hojdy překonali domácího brankáře, ale na čáře zakročil vracející se obránce. Skóre se tak měnilo až v 71. minutě. Stoper Jiskry Korelus vyvezl míč až na útočnou polovinu, nezištně přihrál Tumpachovi a ten si v podobných situací ví většinou rady – 2:4. Po tomto gólu začala hrát Jiskra v obraně příliš bohorovně a domácí se po chybách v rozehrávce dostali do dvou vyložených šancí, které se štěstím zlikvidoval Krutina. Ačkoli v prvním případě byl k němu sudí benevolentní, když za hraní rukou mimo pokutové území mu ukázal pouze žlutou kartu. V 81. minutě před koncem měl na kopačce gól Hojda, ale jen těsně minul. Šest minut před koncem dostal Korelus na půlce míč od Stróže a střelou z cca 35 metrů pojistil Jiskře vedení – 2:5. ⋌(for)

Ohlasy po utkání:

„Dá se říct, že do Přeštic jsme jeli pro tři povinné body. Ty jsme sice získali, ale trochu laxním přístupem v bránění v závěru prvního a na začátku druhého poločasu to nebylo úplně jednoduché. Brzy jsme vedli o tři branky, ale v této době jsme domácí pustili zpět do zápasu. Pozitivem bylo, že i po těchto komplikacích se kluci zvedli a celkem jednoznačně dovedli zápas k třem bodům," uvedli k zápasu v Přešticích trenéři Jiskry.

Jiskra Domažlice: Krutina – Svoboda, Stróž, Korelus, Žák – Major, Hojda, Dufek, Konůpka – Tumpach, Buršík (Matulka). Trenéři: Steinbrücker, Forro.