Dynamo ZČE Plzeň – Jiskra Domažlice 1:4 (1:2)
Hosté začali sebevědomě. Hned ve 2. minutě našel Dufek na straně Konůpku, který ideálně vysunul Tumpacha a ten střelou podél brankáře poslal Jiskru do vedení – 0:1. Zároveň s brankou začalo hustě pršet. Branka posadila hosty na koně, ale ve 13. minutě mohlo být zle. Týml dostal míč za obranu, ale brankář Krutina včasným vyběhnutím nebezpečí zažehnal. Po čtvrt odině hry všal přišla zbytečná chyba Jiskry v rozehrávce a nejlepší hráč domácích Týml střelou na zadní tyč srovnal – 1:1.

V 29. minutě po trestném kopu hostů v podání Majora měl na kopačce gól Hojda, ale trefil jen břevno. Ve 35. minutě zabránil na druhé straně jistému gólu Krutina, který zneškodnil šanci Paula. Ten poté ošklivě fauloval Konůpku, ale bez karty, kterou by si zasloužil. Ve 39. minutě střílel nepřesně Dufek po akci Svobody s Majorem. Jiskra se za zvýšenou aktivitu dočkala dvě minuty před koncem. Buršík na levé straně povodil dva obránce a místo přihrávky střelou na první tyč překvapil domácího gólmana – 1:2.

Bohužel hned ve 47. minutě byl úspěšný střelec Jiskry nevybíravým způsobem na půlící čáře faulován opět Paulem a musel být odvezen do nemocnice. Paul byl za zákeřný zákrok a zranění soupeře pouze pokárán žlutou kartou! Kdo však hřiště místo Paula opustil, byl v 52. minutě po druhé žluté kartě hostující Korelus. Dynamo vycítilo šanci sebrat Jiskře první body v sezoně a zatlačilo ji do defenzivy.

Hosté však pozorně bránili a naopak hrozili z rychlých brejků. Po jednom z nich vystřelil z 20 m Hojda, brankář míč neudržel a Tumpach z dorážky zvýšil – 1:3. V 64. minutě si pohrál Dufek se třemi obránci ZČE, z 11m trefil tyč, aby odražený míč opět vybojoval a trefil padajícího brankáře. Nakonec domažlický ne(y)zmar stačil vystřelit potřetí, tentokrát nad. V 80. minutě poslal Konůpka míč za obranu Tumpachovi, který obešel vybíhajícího brankáře a střelou do prázdné branky pojistil tři body pro Domažlice – 1:4. Po této brance Dynamo rezignovalo a od vyššího debaklu jej zachránila jen špatná muška Konůpky, Tumpacha a Svobody. A to ještě Stróž neproměnil penaltu. 

Ohlasy po utkání:

„Povedl se nám začátek, kdy jsme dali brzy branku a měli více ze hry. Pak domácí vyrovnali hru a po naší nedůslednosti i skóre. Chvíli nám trvalo, než jsme se s tím srovnali, ale pak jsme byli lepší. Do poločasu se nám povedlo dát druhý gól. Pak nám byl zraněn Buršík a navíc vyloučen Korelus. Kluci se s tím však vyrovnali velmi dobře a zápas zvládli celkem bez větších problémů. Stínem zápasu bylo zranění Buršíka po zákeřném faulu ze strany Paula. Pokud nám byl vyloučen oprávněně Korelus, měl být hráč Dynama Paul vyloučen ještě před ním," uvedli trenéři Jiskry.

Jiskra Domažlice: Krutina - Korelus, Zíma, Stróž, Žák - Major, Dufek, Hojda, Tumpach - Buršík, Konůpka. Střídali: Smazal, Svoboda Trenéři: Steinbrücker, Forro. Branky: Týml - Tumpach 3, Buršík. Rozhodčí: Bogdan.