Mrákov – Hradešice 2:3 (2:1)
Dorost Mrákova nastoupil k zápasu bez dvou zraněných, navíc jim chyběl další hráč, který měl stop za červenou kartu. Proti Hradešicím tak postavili trenéři dva starší žáky. Hradešice měly výraznou výškovou převahu, ale Mrákovští bojovali a odměnou jim byl vedoucí gól. Ten vstřelil Jiří Šperl, který jako brankář poprvé nastoupil do útoku a hned skóroval – 1:0. Hosté měli několik šancí, ale domácí podržel výbornými zákroky brankář René Šperl. Po dvaceti minutách hry však přece jen kapituloval – 1:1. Následně mohl vrátit vedení domácím Šperl, ale jeho slabou střelu po ataku brankáře směřující do prázdné branky stačil odvrátit vracející se obránce. Do šaten odcházeli po první půli spokojenější Mrákovští, když z úhlu prostřelil gólmana Pavel Michálek – 2:1.

Ve druhé půli se střídaly šance na obou stranách, góly však padaly až v závěrečných dvaceti minutách. Hradešice nejprve srovnaly a poté pět minut před koncem utkání vstřelily vítězný gól.

„I když jsme prohráli, musím kluky pochválit za předvedený výkon. Minimálně bod jsme si zasloužili, bohužel jsme neproměnili šance. Věřím, že jejich výkonnost bude stoupat a poznají konečně i pocit vítězství," řekl po skončení zápasu trenér žákovského dorostu Josef Selner s tím, že do sestavy by se v brzké době měli vrátit oba zranění hráči základní sestavy.

„Před dvěma roky jsme hráli krajskou soutěž, bohužel jediný gól nás dělil od setrvání v ní. Uplynulou sezonu jsme se po vítězství v okresním přeboru do ní vrátili. Bohužel není moc času na trénink, kluci jsou na školách a scházejí se v malém počtu, sehráváme se tak prakticky při zápasech," prozradil dále asistent trenéra mladých žákovských fotbalistů Karel Adámek.

Sokol Mrákov: René Šperl – Tomáš Janeček, Tomáš Selner, Tomáš Kříž, Jan Čácha – Vojtěch Nedvěd, Dominik Dolp, Jiří Šperl, Pavel Vácha – Pavel Michálek a Libor Žáček. Střídali: Miroslav Skácel, Martin Kopecký a Martin Hojda. Trenér: Josef Selner, asistent: Karel Adámek. ⋌(fai)