SK Slavia Vejprnice – Jiskra Domažlice 3:3 (2:3) na PK 3:4
Domažličtí se vedení ujali hned ve 2. minutě, kdy se k trestnému kopu postavil Zíma a z 25 metrů se trefil náramně – 0:1. V 8. minutě zahrávala Jiskra další trestný kop. Konůpka ho rozehrál nakrátko, jenže Zímovu střelu domácí zblokovali, bleskově rozehráli na Hrubého, kterého v pokutovém území fauloval brankář Krutina. Kristl nařízenou penaltu proměnil – 1:1.

V 11. minutě ´psi na dresech Chodů radostí zavyli´, to když Zíma rozehrál z hloubi obranného pásma standardku, domácí obránce míč podběhl a osamocený Tumpach nedal brankáři Slavie šanci – 1:2. O pouhé tři minuty bylo ještě veseleji. Tumpach ideálně vysunul Majora a jeho střela s pomocí teče soupeře skončila za Kovaříkovými zády – 1:3. Jenomže radost hostů neměla dlouhého trvání. V 17. minutě ztratili míč na své polovině a Kristl z 25 m přehodil Krutinu venku z branky – 2:3. Poté se hra uklidnila. Vzrušení přinesla až 27. minuta, kdy Konůpka z trestného kopu trefil břevno branky Vejprnic. Ve 33. minutě se do šance dral domácí Otava, ale Korelus mu míč naštěstí ukopl. Poslední šanci poločasu měl Major, ale ze 17 m netrefil branku Slavie.

Druhý poločas začal náporem domácích, ale pozorně hrající hosté je do žádných velkých šancí nepouštěli. V 58. minutě vystřelil z 13 m domácí Mašek, ale trefil jen nohy stojícího Krutiny. V 62. minutě unikl po pravé straně domažlický Svoboda, ale jeho přihrávku na volného Tumpacha srazil Větrovský na roh. V 67. minutě vystřelil na druhé straně Hrubý a Korelusem tečovaný míč skončil v náruči dobře postaveného Krutiny. V rozmezí 70. a 71. minuty kopali domácí tři rohové kopy, ale Jiskra vše ustála. Pak se ke slovu dostali hosté, ale Tumpach a Major neuspěli a také hlavička Zímy po rohu Konůpky nebyla přesná.

V 80. minutě unikal domácí obraně důrazný Tumpach, ale Nolč jej zezadu ´sestřelil´ a byl rád, že sudí sáhl jen pro žlutou kartu. V 87. minutě zahrávaly Vejprnice rohový kop, míč propadl až na zadní tyč, kde ho přesně trefil Kristl a srovnal – 3:3. Hosté pak zatlačili domácí do defenzivy, ale víc než tři rohy z toho nevytěžili. V penaltovém rozstřelu z hostů nedal pouze Konůpka, což stačilo na zisk druhého bodu. ⋌(for)

Ohlasy po utkání:

„Vyrovnané utkání, ve kterém se po divokém začátku hra srovnala. Byla škoda, že jsme po dvoubrankovém odskočení neudrželi tento náskok trochu déle. Přestože jsme měli i trochu štěstí po střelách domácích, které dalo by se říct Krutinu trefily, mohli jsme si klidně odvézt tři body, ale neubránili jsme jednu z posledních standardních situací a domácí srovnali. Vzhledem k vývoji zápasu je však remíza spravedlivá. Získali jsme alespoň bod navíc za penaltový rozstřel," uvedli k zápasu trenéři Jiskry.

Domažlice: Krutina – Kalný, Korelus, Zíma, Smazal – Svoboda, Hojda, Konůpka, Žák, Tumpach – Major. Střidali: Matulka, Buršík. Trenéři: Steinbrücker, Forro.