Senco Doubravka – J. Domažlice 2:3 (2:1)
Od začátku se hrálo tvrdě, někdy až na hranici únosnosti. Jiskra začala odvážně a patřily jí úvodní minuty. Po necelé čtvrthodině vymetl Tumpach po přihrávce Buršíka šibenici domácí branky – 0:1. V 17. minutě vystihl rozehrávku domácích Hojda, přihrál Konůpkovi, ale ten dal finální přihrávku Tumpachovi na paty a bylo po šanci. Pak se začali prosazovat domácí. V 19. minutě poslal do ulice míč Peroutka, ale naštěstí pro Jiskru byla dlouhá. Na druhé straně po dlouhém odkopu Stróže hasil Šustr na poslední chvíli před Tumpachem. Osm minut před koncem poločasu rozehrál domácí Peroutka trestný kop zprava, na zadní tyč si naběhl Bočan a bylo srovnáno – 1:1. Tento gól vlil domácím do žil nový elán a Chodové jen s námahou odolávali jejich atakům. Po několika nepřesně zakončených šancích se Senco dočkalo. Minutu před obrátkou jeho hráči rychle rozehráli autové vhazování a přízemní centr Lavíčky nasměroval do sítě Matas – 2:1.

Od začátku druhé půle se domácí zatáhli a čekali na brejky, které však včasným vyběhnutím likvidoval brankář Krutina. Jiskra proto měla hru ve své moci a zkoušela zakončovat ze všech pozic. Postupně pálili Tumpach, Hojda a Dufek, ale stejně jako hlavička Stróže po rohovém kopu Majora byly pokusy nepřesné. V 68. minutě zahrál jeden z domácích v pokutovém území rukou, ale sudí pokutový kop neodpískal. V 70. minutě dostal míč za obranu Senca Matulka, ale byl zastaven pro domnělý ofsajd.

Tlak Jiskry rostl. Ze série rohových kopů ještě nic nevytěžila, ale v 77. minutě zahrál v pokutovém územím domácí obránce rukou a tentokrát se penalta kopala. Tupmach – 2:2. Hosté se hnali do útoku, ve snaze urvat tři body, ale vše bylo jinak. Domácím se povedla pěkná akce, takže Korelus zatáhl za ´brzdu´, za což následovala červená karta.

Senco vycítilo šanci, zatlačilo Jiskru do defenzivy a do vápna létal jeden centr za druhým. V nastavení po velkém závaru v pokutovém území Jiskry přišel dlouhý odkop, který si zpracoval Tumpach, obešel dva soupeře a před třetím, ač hrubě faulován, stačil přihrát volnému Buršíkovi, který strhl vedení na stranu Jiskry – 2:3. Krátce na to sudí zápas ukončil. ⋌(for)

Ohlasy po utkání:

„Byl to čtvrtý zápas během jedenácti dnů. Hrálo se tvrdě, některé zákroky byly opravdu na hraně. Ze začátku jsme byli lepší, dostali jsme se i do vedení. Pak jsme však vypadli trochu z role. Domácí toho využili a do poločasu skóre otočili. Druhá půle byla z naší strany lepší, přidali jsme na důrazu. Pravdou je, že některé akce domácích jsme přestáli se štěstím, ale pak jsme vyrovnali z pokutového kopu. Po vyloučení Koreluse jsme se bránili a asi bychom byli spokojeni s bodem, ale v poslední minutě po odkopu a skvělé spolupráci dvojice Tumpach a Buršík se nám povedlo vstřelit rozhodující třetí gól. Za hru a nasazení až do konce i v oslabení zaslouží kluci pochvalu," shodují se trenéři Jiskry. 

Jislra Domažlice: Krutina – Kalný, Stróž, Korelus, Žák – Major, Dufek,Hojda, Konůpka – Buršík, Tumpach. Střídali: Zíma, Matulka, Nechoďdomů. Trenéři: Steinbrücker , Forro. Branky: Bočan, Matas – Tumpach 2, Buršík. HR: Duda. ŽK: 5:4. ČK: 0:1.