Chody čeká v sobotním odpoledni Králův Dvůr. A dá se očekávat, že souboj těchto soupeřů bude šlágrem kola.

Jiskra je v tabulce aktuálně druhá s osmnácti body, zatímco Královu Dvoru patří páté místo s dvoubodovou ztrátou právě na Domažlice.
„Králův Dvůr je nejlépe střílející mužstvo v ČFL (21 branek). Čeká nás zápas pravdy, protože budeme poprvé v sezoně hrát s týmem z čela tabulky," říká kouč Chodů Stanislav Purkart.

„Poctivě jsme se na soupeře připravovali a věřím, že utkání zvládneme," přeje si kouč týmu, který už netrápí viróza, která způsobila rozsáhlou marodku a odložení venkovního utkání v Zápech. Jiskra má ale pořádně nabitý program. Hned v úterý totiž Domažlice čeká pohárový zápas s Teplicemi.

„Je to zápřah. Na Králův Dvůr chceme jít v optimální sestavě a v poháru nastoupí zase jiní hráči, kteří čekají na svoji šancí a zaslouží si ji," dodává Stanislav Purkart.

Program 8. kola: Písek – Louňovice (SO 10.15), Chomutov – Převýšov (SO 10.15), Domažlice – Králův Dvůr (SO 16.30), Vyšehrad – Meteor Praha (NE 10.15), Admira Praha – Jirny (NE 10.15), Čáslav – Bohemians Praha (NE 16.30), Štěchovice – Union 2013 (NE 16.30), Benešov – Chrudim (NE 16.30), Zápy – Vltavín (NE 16.30).