Převýšov – Domažlice 2:1
Hned zkraje utkání měly oba týmy šance ke skórování, ale jak domácí Sedláček, tak domažlický Hošek neuspěli. První branka tak padla ve 29. minutě, kdy poslal Převýšov po rohu do vedení Jakub Jarkovský.

Náskok však domácím dlouho nevydržel. Už za tři minuty totiž po rohovém kopu na druhé straně srovnal na 1:1 Marek Bauer. Rozhodující branka ale přišla vzápětí. Ve 36. minutě domácí Pavel Šultes střelou k tyči překonal Ticháčka v brance Domažlic.

Ve druhém poločase se Jiskra snažila o vyrovnání a byla aktivní. V 90. minutě mohl srovnat Bauer, po dalším z rohů ale hlavičkoval těsně vedle domácí svatyně. Domažlice si tak z Převýšova nevezou ani bod a navíc si připisují druhou porážku v třetí lize v řadě.

„Náš výkon nebyl špatný, doplatili jsme ale na neproměňování šancí," litoval trenér Jiskry Stanislav Purkart.

Poločas: 2:1. Branky: 29. Jarkovský, 36. Šultes – 32. Bauer. ŽK: 1:1. ČK: 0:0. Rozhodčí: Urlich – Koval, Musil. Diváci: 400.
Domažlice: Ticháček – Bauer, Tůma, Bárta, Hrubý (83. Špírek) – Hošek, Leitl, Mužík, Javorský (69. Braun), Došlý – Hrdlička (46. Beránek).

18. Písek⋌ 14  2 0 1 11 16:32  7

Ostatní výsledky 13. kola: Chrudim – Vltavín 1:1 (2:4 PK, 0:1, 88. Kopecký – 32. Valíček), Bohemians Praha – Benešov 5:2 (3:2, 4., 9., 54. Štoček, 40. Sedláček M. z PK, 88. Trýzna – 28. Žák, 45. Čapek), Písek – Štěchovice 0:2 (0:0, 50. Prosek, 58. Pavlík), Meteor Praha – Zápy 1:2 (1:1, 27. Hrdina – 14. Jelínek, 77. Kalivoda), Vyšehrad – Chomutov 4:4 (4:3 PK, 2:2, 24., 25. Jukl, 58. Ansuma, 59. Frimmel – 37. Adjei, 40. Hyneš, 49. Doksanský, 78. Strada), Jirny – Čáslav 2:1 (0:0, 77. Pokorný, 84. Stehlík – 88. Martínek), Union 2013 – Králův Dvůr 0:1 (0:0, 51. Šlapák), Louňovice – Admira Praha 3:0 (1:0, 32. Micka z PK, 78., 90. Jeřábek).