Domažlice – Union 2013 2:1
Vstup do utkání měli lepší domácí fotbalisté, kteří byli aktivnější a častěji hrozili zakončením. A snaha se Chodům brzy vyplatila.
V 15. minutě se totiž po Mužíkově přihrávce trefil útočník Vítězslav Hrdlička a Jiskra tak vedla 1:0.

Vedení však Jiskře nevydrželo dlouho. Ve 26. minutě fauloval Bauer ve vápně hostujícího Jandu a Union získal pokutový kop, který proměnil Radim Žalman.

Rozhodující branka utkání padla ještě na sklonku první pětačtyřicetiminutovky. Ve 37. minutě založil další útočnou akci Chodů domácí kapitán Mužík, který vyslal do zakončení Tafata. Ten sice bydžovského brankáře Nguyena nepřekonal, z dorážky se ale trefil Petr Došlý.
Ve druhém poločase si Jiskra hubené vítězství už dokázala udržet a bere tři body.

„První poločas byl z naší strany velmi dobrý. Měli jsme šance a vyhráli jej 2:1. Ve druhé půli jsme se už spíše zatáhli a především bránili výsledek," řekl po skončení utkání trenér Domažlic Stanislav Purkart.

Chodové si po víkendu drží v třetiligové tabulce druhé místo. Na vedoucí Bohemians Praha ztrácí pět bodů, mají však zápas k dobru. Ten sehrají už v úterý od 14 hodin v dohrávce 6. kola v Zápech.

Poločas: 2:1. Branky: 15. Hrdlička, 37. Došlý – 26. Žalman. ŽK: 1:0. ČK: 0:0. Rozhodčí: Henych – Mělničuk, Háneš.
Domažlice: Ticháček – Bárta, Tůma, Bauer, Hrubý – Leitl, Mužík, Javorský, Došlý – Tafat, Hrdlička.

18. Písek⋌ 13  2 0 1 10 16:30  7

Ostatní zápasy 12. kola: Chomutov – Písek 2:0 (1:0, 12. Strada, 59. Ježdík), Vltavín – Jirny 0:0 (4:5 PK), Králův Dvůr – Chrudim 3:1 (2:0, 25. Soldát, 43. Šlapák, 86. Brandner – 89. Sebastien), Zápy – Převýšov 1:3 (0:1, 58. Bálek – 42. Petržílka (vl.), 73. Sedláček, 79. Labík), Admira Praha – Meteor Praha 2:2 (3:1 PK, 1:1, 44. Prošek, 82. Paprčiak – 19. Minárčik, 75. Nerad), Čáslav – Vyšehrad 2:1 (2:0, 24. Ujec, 25. Nečas – 58. Bohm), Štěchovice – Bohemians Praha 0:1 (0:1, 41. Malechovský), Benešov – Louňovice 2:0 (1:0, 1. Preisler, 56. Manzia).