Tachov – Táborsko B 6:2
Domácí se velmi rychle dostali do vedení. Habart nacentroval z pravé strany na nabíhajícího Kovaříka, který se z blízkosti nemýlil. Hosté sice následně po chybě v obraně soupeře srovnali, ale následně již úřadovali jen Tachovští.
Poločas: 2:1. Branky: 15. Kovařík, 42. Sadílek, 64. Habart, 80. Hudec z PK, 83. Malý, 87. Žemlička – 17. Rabiňák, 74. Muharem z PK. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. Diváci: 100.
Tachov: Pták – Ruda, Král, Viterna, Hudec – Sadílek (88. Tušl), Stružka (77. Forejtar), Šácha, Habart (88. Jedlička) – Kovařík (87. Dvořák), Malý (85. Žemlička). Trenér: Zdeněk Bečka

J. Hradec – Rokycany 1:1
Rokycanští vezou z jižních Čech pouze jeden bod. „Nechytili jsme bohužel začátek zápasu, kdy jsme brzy inkasovali. Naštěstí jsme se otřepali a vytvořili jsme si tlak, který jsme přetavili ve vyrovnání. Pak to již byl ale více boj než fotbal a rozhodnout se nám již nepodařilo," hodnotil rokycanský trenér Pavel Aubrecht.
Poločas: 1:1. Branky: 2. Schmidt – 30. Černý. ŽK: 1:0. Diváci: 50.
Rokycany: Vild – Krčál, Domabyl, Procházka, Vaníček, L. Aubrecht, P. Aubrecht, Rusňák, Hereit, Černý (77. Špit), Heller. Trenér: Pavel Aubrecht.

ZČE Plzeň – Benešov 0:2
Dynamo v zápase proti lídrovi divize předvedlo jeden z nejlepších výkonů v letošním ročníku. Přesto se ze tří bodů radoval Benešov, jenž o svém vítězství rozhodl hned na začátku utkání po pěkné akci.
Poločas: 0:2. Branky: 6. Kučaba, 41. Prikner. ŽK: 0:0. Diváci: 100.
ZČE Plzeň: Pfleger – Světlík, Šulc (60. Šmíd), Vít, Will (46. Hejnal), Bednář, Svoboda (70. Macht), Škarda (75. Feiferlík), Vohrna, Peterka (79. Kropáček), Meszáros. Trenér: Petr Kural.

Doubravka – Cheb 2:3
V první půli domácí byli lepším týmem na hřišti, ale trápila je koncovka. Dvakrát šel sám na branku doubravecký Švec, jenž ale na brankáře hostů ani jednou nevyzrál. Zápas rozhodly chyby v obraně Senka, které hosté hned třikrát potrestali. Naději domácím vrátil dvěma přesnými trefami z dálky Petrželka, víc toho ale již domácí nestihli.
Poločas: 0:1. Branky: 67 a 75. Petrželka – 38 a 60. Šneberger, 55. Krupička. ŽK: 1:3. Diváci: 100.
Doubravka: Bouzek – Řezáč (85. Filipec), Novák, Kubice (55. Chvojka), Hošťálek, Petrželka, Vonášek (62. Vyleta), Tříska (42. Krejčí), Vojtko, (55. Panuška), Švec, Róth. Trenér: Roman Vyleta.

Sušice – Nová Ves 2:8
Sušice sice vedla po dvaceti minutách 2:1, pak již ale utkání ovládli hosté, kteří konto soupeře zatížili ještě sedmi brankami a uštědřili tak Sušici největší debakl v sezoně.
Poločas: 2:4. Branky: 13. Skála, 23. Kočí – 1, 49 a 86. Dort, 40 a 70. Krejčí, 37. P.Pilík, 45. Videgla, 88. Šindelář. ŽK: 1:3. Diváci: 100.
Sušice: Gill – Fuchs (63. Varga), Kodýdek, Jech, Kysilka, Matějka, Hrach, Szedmák, Skála (81. Halas), Vrhel, Kočí(81. Farták). Trenér: Jan Staněk.

16. Dynamo ZČE⋌ 15  0 2 13 13:49  2

Ostatní výsledky: Písek – Český Krumlov 3:1 (1:0, 35. Kubiš, 66. Šťastný, 89. Zahálka – 73. Kodras), Zličín – Čížová 2:1 (1:0, 24. Mančál, 81. Valoušek – 65. Kučera, Milevsko – Hořovicko 2:3 (1:2, 2. J. Málek, 74. Kosík – 7. Kolář, 28. Rampa, 81. Zítek.